Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Zrkadlá na mieru

Zrkadlá na mieru

Zrkadlá na mieru

Zrkadlá sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti a veľmi ťažko si bez nech predstaviť život. Zrkadlo nám každý deň povie ako sme upravení a či môžeme ísť plniť svoje každodenné povinnosti. Dôležité je aj využitie ako interiérový doplnok. Musíme dbať na správne umiestnenie svietidla aby sme predošli negatívnym estetickým efektom. Nad zrkadlom by malo byť umiestnené svietidlo tak, aby vás neoslepilo a nevytvorilo nežiaduce tiene.


Pokiaľ má zákazník špecifické požiadavky pre jeho domácnosť, dnešné firmy mu po konzultácií sú schopné vyrobiť zrkadlá na mieru. Dôležitú úlohu tu hraje umiestnenie zrkadla v domácnosti a jeho využie.

Zrkadlá na mieruDnešné moderné kúpeľne neslúžia len na kúpanie a sprchovanie. Nepostrádateľnú úroveň tu zohrávajú (najviac pre ženy) práve zrkadlá . Tu je vhodné umiestniť dve svietidlá po bokoch zrkadla ako jedno nad ním, lebo efekt pohľadu do zrkadla spočíva v tom, že sa v zrkadle odrazí osvetlená tvár bez tieňov.

Obľúbené je tiež umiestnenie zrkadiel v spálni alebo na chodbe. Tu by mali byť zrkadlá dostatočne veľké, aby pokiaľ možno odrážali celého človeka, minimálne aspoň hornú polovicu tela. Ak chcete niekde zavesiť zrkadlo, je nutné aby sa v ňom odrážala aspoň celá hlava.

Na čistenie zrkadiel sa vyrábajú špeciálne čistidlá, vhodný prípravok po čistení vytvorí ochrannú vrstvu, ktorá odpudzuje stekajúce kvapky s okamžitým účinkom.