Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Značkové tenisky

Značkové tenisky

Značkové tenisky

Značková obuv je na svete už vyše sto rokov. Jej vývoj šiel ruka v ruke s vývojom športu ako je tenis či futbal. V polovici minulého storočia nastal veľký boom vďaka zvýšenému záujmu o šport a postupne sa v Európe a USA rozvinuli veľmoci vo svete obuvi, ktoré vyrábajú až do dnes veľmi kvalitné produkty obľúbene nielen medzi športovcami.

Značkové teniskyTiet renovované značky ako Niké, Adidas, Reebook, Diadora, Puma, Lacost a mnoho ďalších, svojimi logami sú na trhu neprehliadnuteľne zviditeľňované, čo ma za následok dokonalú publicitu a následný predaj.

Značky ako Etnies, DC, Vans, Animal, Cliché a iné sú možno menej populárnymi medzi masami, zato tieto značkové tenisky nie sú žiadnou neznámou medzi ‚skatermi‘. Aj keď sa možno stretneme s názorom, že to nie je žiaden šport, ale skateboarding spolu s ďalšími inými športami bol zaradený medzi tzv. street sports.

Každá značková obuv je niečím výnimočná, každá má svoje „tajomstvo“ , ktoré robí túto obuv originálnou. Jednotlivé značky sa špecializujú  buď na širší okruh športov alebo konkrétne odvetvie v prípade napr. spomenutých „skate“ značiek. Určite mi dá každý za pravdu, že pri kúpe značkovej obuvi očakávame hlavne kvalitu a tak isto väčšina z nás berie obuv ako ortopedickú pomôcku a nebojí sa veľakrát na jej obstaranie vyčleniť väčší objem prostriedkov.