Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Závesné police

Závesné police

Závesné police

Nezáleží na tom, či bývate v dome alebo v panelovom byte, extra odkladací priestor sa vždy zíde. A práve takýto priestor ponúkajú závesné police.

Tieto police sú súčasťou väčšiny nábytkových setov. Napríklad keď kúpite deťom detskú izbu obsahujúcu skrinky a stôl, priestor nad stolom ostal nevyužitý. A práve tento priestor je najlepšie použiť pre umiestnenie závesnej police.

Závesné policeZávesné policeTáto polica môže byť ako normálna skrinka s plnými drevenými dvierkami (len s tým rozdielom, že visí na stene), môže byť so sklenenými dvierkami (takzvaná vitrína) alebo môže byť otvorená.

Do vitríny umiestňujeme krehké veci, ktoré chceme ukázať ľuďom, s ktorými sa chceme pochváliť. Môžeme tam taktiež umiestniť veci, ktoré ľudia môžu vidieť, ale nechceme aby sa ich dotýkali. Inou výhodou vitrín je, že vo vnútri sa neuskladňuje prach, takže sú nenáročne na údržbu.

Otvorené police slúžia ako výstavka. Môžeme tam umiestniť knihy, detské hračky alebo čokoľvek iné. Keďže je to otvorené, každý si to môže vziať a lepšie prezrieť.

V minulosti takéto police plnili len úžitkovú funkciu, dnes sa aj na police pozerá ako na módny doplnok. V obchodoch nájdeme police rôzneho tvaru, rôznej veľkosti, rôznej farby, vyrobené z rôzneho materiálu. Je len na nás čo si vyberieme a ako skrášlime a zútulnime náš domov.