Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Závesné kreslá

Závesné kreslá

Závesné kreslá

Ak si predstavujete krásnu dovolenku pri mori pod palmami, ako sa húpete v sieti, vdychujete vôňu pláže a zapadajúceho slnka, závesné kreslo vám môže takúto dovolenku vyčariť kedykoľvek a hlavne rovno u vás doma.

Závesné kreslo sa môže stať zaujímavým doplnkom vášho bytu alebo len príjemným miestom pre odpočinok.

Závesné kresláKvalitné bavlnené závesné kreslá rôznych veľkostí, farieb, tvarov, materiálov sa dajú kúpiť do 50 až 80 eur. Stačí nájsť ideálne miesto v byte alebo na záhrade, kde sa dá pripevniť na jeden bod. Stabilitu dodáva stojan na závesné kreslá najlepšie z oceľových trubiek.

Závesné kreslo nezaberá veľa miesta, ideálne je ho zavesiť napr. do obývačky, kde môžete relaxovať, čítať si, pozerať televíziu, počúvať hudbu alebo jednoducho spať. Ak máte malé dieťa, kolísanie pri zaspávaní má ideálne upokojujúce účinky. Kreslo je bezpečné a dá sa dokonca väčšinou otáčať aj okolo svojej osi, stačí si dokúpiť otočný záves. Nie je užitočný len pre zábavu, ale aj kvôli menšiemu namáhaniu závesného oka na kresle.

Voľba rozmerov je na vás. Sedacia časť meria väčšinou 104 x 56 cm alebo až 200 x 140 cm. Ideálna je výplň z pevnej hmoty, ktorá umožňuje príjemné a stabilné sedenie. A netreba zabúdať ani na dodržanie záťaže kresla, ktoré sa pohybuje od 120 do 160 kg.

Ak hľadáte príjemný odpočinok a vlastnú oázu pokoja vo vlastnom byte, závesné kreslo je ideálna voľba.