Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Žalúzie Bratislava

Žalúzie Bratislava

Žalúzie Bratislava

Svieti vám každé ráno slnko do okna a nemôžete spať? Potrebujete cez deň pracovať, no slnko cez okno svieti presne na váš monitor a znemožňuje vám prácu? Keďže rolety postupne vychádzajú z módy dobrým riešením pre vás je použitie žalúzií.

Keďže okná sa vyrábajú na mieru a teda každé okno je iné, potrebujete taktiež žalúzie na mieru. Žalúzie sú zvyčajne dodávané spolu s oknom, no ak nie sú nemáte sa čoho obávať. V Bratislave sa nachádza hneď niekoľko firiem, ktoré sa špecializujú len čisto na výrobu žalúzií a vyrobia vám ich na mieru.

Pomocou žalúzií môžete plynule regulovať osvetlenie miestnosti.

Žalúzie BratislavaŽalúzie sa vyrábajú vnútorné a vonkajšie. Vonkajšie majú taktiež izolačnú funkciu (chlad, hluk). Vnútorné môžu byť horizontálne alebo vertikálne. Horizontálne sú zvyčajne používané v obytných domoch, vertikálne v administratívnych priestoroch, ale nie je to pravidlo, je to len na vás. Taktiež si môžete vybrať farebný odtieň, ktorý najviac pasuje k zvyšku miestnosti, poprípade vám vyrobia žalúzie s fotografiou, reklamným nápisom alebo logom.

Vybrať si môžete aj pri výbere ovládania. Ovládajú sa buď ručne alebo na elektrický pohon s diaľkovým ovládaním. Pri ručnom ovládaní môžeme ovládať žalúzie retiazkou, alebo môže byť retiazka použitá len pri vyťahovaní a na natáčanie sa použije tyčka.