Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Záclony ALEN

Záclony ALEN

Záclony ALEN

Či už hľadáte nové záclony či závesy do kuchyne, spálne či detskej izby, spoločnosť Alen vám ponúka tie najkrajšie a najkvalitnejšie riešenia. Pripravili sme pre vás krátky článok o spoločnosti Alen a ich záclonách.

Spoločnosť Alen pôsobí na Slovenskom trhu už dlhú dobu a špecializuje sa na výrobu a distribúciu záclon do bytov, domov no i podnikov. Záclony Alen sú vyrobené z najkvalitnejších dostupných materiálov a ich prevedenie je skutočne na top svetovej úrovni. Zároveň sú dostupné aj pre slovenského zákazníka. Či už finančne, alebo náročnosťou ich zháňania.

Rôzne záclony Alen

Záclony ALENZáclony Alen môžeme rozdeliť do niekoľkých skupín podľa toho, pre ktorú miestnosť, resp. udalosť sa môžu použiť. Poznáme samozrejme záclony Alen pre kuchyne. Tieto záclony sú v súčasnej dobe aj tými najpredávanejšími. Vyvážajú sa dokonca i do zahraničia, kde sa tešia veľkej obľube.

Ďalej v ponuke firmy Alen nájdete aj záclony do obývačky, spálne či detskej izby. Tieto záclony Alen sú podľa môjho osobného názoru najkrajšie. Sú skutočne prepracované a vášmu dieťaťu sa bude v jeho detskej izbe s nimi páčiť určite o mnoho viac.

Medzi špecifickú kategóriu záclon firmy Alen patria takzvané Vianočné záclony Alen. Ako asi chápete, sú určené  pre špecifický čas roka, Vianoce. Sú prepracované a každej domácnosti dodajú unikátny nádych tých pravých slovenských Vianoc.

Strihy záclon Alen

Nie každý hľadá do svojho domu či bytu veľké a dlhé záclony až po zem. Sú elegantné a v súčasnej dobe aj veľmi štýlové. Dajú sa použiť ako doplnok do miestnosti, ale zároveň sú aj veľmi praktické. Dlhé záclony Alen vás možno neochránia od svetla tak ako napríklad hliníkové žalúzie ale dokážu slnečné lúče stlmiť a tým priniesť do vášho domova len jemný nádych svetla a tepla.

Ak však hľadáte kratšie záclony aj tu vám bude vedieť spoločnosť Alen podať pomocnú ruku. V ich ponuke nájdete desiatky krátkych dekoračných záclon. Môžete si vybrať z najrozličnejších strihov a farieb, presne také aké sa budú hodiť práve vám. Najčastejšie sa podobné krátke záclony Alen predávajú a následne umiestňujú do kuchýň. Ale je to samozrejme len na vás.

Ako získať záclony Alen?

Spoločnosť Alen sa nachádza samozrejme na Slovensku, konkrétne v Kysuckom Novom Meste. Či už potrebujete s niečím poradiť alebo sa opýtať, prikladáme vám sem aj ich úplnú korešpondenčnú adresu, spolu s úplnými kontaktnými údajmi na spoločnosť:

ALEN – Július Novák

Belanského 5

P.O.Box 3

021 01 Kysucké Nové Mesto, SR

tel.: 041/421 13 74

fax: 041/421 19 68

e-mail: zaclonyalen(zavináč)zaclonyalen.sk

Na týchto telefónnych číslach či emaile vám ochotný pracovníci vždy radi pomôžu. Dokonca ak máte záujem o väčšie množstvo záclon, napr. ak dekorujete hotel či penzión, spoločnosť Alen vám určite rada pomôže. Zavolajte im alebo navštívte ich oficiálne webové stránky pre viac informácii.