Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vzory gélových nechtov

Vzory gélových nechtov

Vzory gélových nechtov

Pri zdobení gélových nechtov je v súčasnej dobe k dispozícii široká škála metód zdobenia a ich vzorov. Jednou z hlavných,najčastejšie využívaných metód je zdobenie farebnými gélmi. Ich použitie je velice kreatívne a poskytuje nám veľké množstvo farebných kombinácií.

UV gély na zdobenie sú stredne hustej konzistencie, aby sa snimi ľahko zdobili aj menšie plochy a pritom nestekali z nechtov. Na trhu je k dostaniu širéká farebná škála. Cez pastelové farby až po neónové farby a UV gély na zdobenie s trblietkami, príp. s metalickým odleskom. Záleží len na vašej vlastnej predstavivosti, ktoré farby si vyberiete.

Vzory gélových nechtovHlavnou zásadou však stále ostáva nekombinovať viac ako 3-4 farby, vždy si z nich vybrať jednu hlavnú farbu, ktorá dominuje a zvýrazňuje celé zdobenie. Pastelové farby veľmi dobre vynikajú ak ich skombinujeme s čiernou,alebo s bielou farbou ako dominantnou. Neónové farby sú o trošku viac háklivé na kombinácie farieb, preto vyberajte vždy len také kombinácie,aby v konečnom dôsledku nechty nevyzerali ako farebná zmes.

Veľmi dobrým pomocníkom pri farebnom zdobení nechtov je zdobenie s použitím hologramov, brokátu, krajky, kamienkov, drevených mušlí, omietok, fólií a rôznych iných druhov ozdôb. Záleží len na vašej vlastnej predstavivosti, aké druhy a farby použijete pri zdobení vašich gélových nechtov.

Pri zdobení nechtov taktiež môžeme využiť aj špeciálne UV gély, ktoré sa využívajú na 3D zdobenie. Sú to špecifické kategórie gélov, ktoré sú hustej konzistencie a dajú sa s nimi namodelovať kvety alebo akékoľvek iné 3D zdobenie ako pri akrylových nechtoch, kedy sa na povrchu nechtov aplikovaním akrylového prášku a štetca na to určeného vymodeluje na krásny kvet, príp. iné abstraktné zdobenie.