Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vzory gélových nechtov

Vzory gélových nechtov

Vzory gélových nechtov

Keď sa ľudia spoznávajú tak ich prvé pohľady smerujú zvyčajne na oči spoznávanej osoby. Ďalšie pohľady môžu smerovať na tvár, ale ak sa spoznávame so ženami častokrát pri podaní rúk naše oči smerujú na ruky tej ktorej ženy. Ak má ona pekné spravené nechty tak tie nám udrú ako prvé do nášho pohľadu a až potom nasledujú prstene, hodinky a náramky.

Aby sa ženy páčili mužom, ale nie len im je veľmi podstatný ich vzhľad. Nechty však v žiadnom prípade nezaostávajú. Pre dokonalé nechty je potrebný ich krásny vzhľad. To sa dosiahne hlavne dlhým skrášľovaním povrchu nechtov.

Vzory gélových nechtovPreto sú pre každú ženu dôležité vzory, ktoré budú použité. Vzory sú používané hlavne pri gélových nechtoch. Tie sa dajú nájsť takmer všade. Od módnych časopisov, cez časopisy určené pre ženy až po výdobytok modernej doby, ktorým je internet.

Vzory gélových nechtov nepoznajú hranice a tak je málo pravdepodobné, že uvidím dve ženy s rovnakými nechtami. Väčšina dnešných dievčat si vzory vymýšľajú samé. Inšpiráciu môžu nájsť už na spomínanom internete, vo filmoch alebo v ich obľúbencoch, ktorými môžu byť speváci, herci a iné podobné celebrity.

Každá žena má určitý postup, ktorým si vzory gélových nechtov vytvára. Sú také, ktoré si ich prekreslia na papier a tak podľa predlohy nanášajú vzory na nechty. Iné zasa experimentujú na samotných nechtových platničkách. Tie sú samozrejme už skúsenejšie a pri nesprávnom ťahu dokážu takúto vadu jednoducho zamaskovať.