Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vysoké topánky

Vysoké topánky

Vysoké topánky

Odjakživa dizajnéri zaoberajúci sa vzhľadom, funkčnosťou, sezónnosťou a rôznymi inými atribútmi dbajú v prvom rade, aby bola v danom období štýlová a módna, čo sú zaručené ukazovatele na jej odprezentovanie na módnych prehliadkach a vzápätí uchytenie sa na trhu.

Často vychádzajú nielen z nudnosti a opozeranosti na trhu, ale častokrát je to aj na prianie zákazníkov. Týka sa to hlavne materiálov, tvaru ale aj príležitosti na akej budú využité Čo ale nemenej zaujíma zákazníka, ktorý si takúto módnu obuv zakúpi je – ako bude v nej vyzerať.

Vysoké topánkyZákazníci sú rôznych výšok a jeden z nástrojov, ako to vykompenzovať je výška podpätkov. Počas existencie výroby topánok sa častokrát menila výška podpätkov a podrážok nielen u dámskej ale aj u pánskej obuvi.

Pre dámy už po desaťročia sú azda najžiadanejšie, najobľúbenejšie a najpredávanejšie vysoké topánky. Ženská noha v nich vyzerá skutočne najlepšie či sú to lodičky, sandále, topánky alebo čižmy. Mnohé zo žien ich kupujú z prozaického dôvodu a tým je výškový rozdiel medzi partnermi.

Ženské nohy obuté v lodičkách na tzv. ihličkách sú jednoducho neodolateľné, čo dámy samozrejme vedia a niet ženy, aby niekoľko párov takýchto topánok vo svojom neustále sa rozrastajúcom botníku mohlo chýbať. Jestvujú typy žien, ktoré žiadnu inú obuv, ako vysoké topánky na verejnosti obuté nemali.