Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vlasy v spreji

Vlasy v spreji

Vlasy v spreji

Každý túži po tom, čo nemá. Pokiaľ však máte husté vlasy, po riedkych určite netúžite, ste šťastní. Ak máte riedke a zakrývate ich čiapkami, klobúkmi a šiltovkami, existuje aj iné riešenie. Stačí používať vlasy v spreji.

Ak si predstavíte sprej, ktorý si na vlasy aplikujete nové vlasy, nie ste ďaleko od pravdy. V skutočnosti ide o komplex mikrovlákien keratínového proteínu. Sprej vďaka komplexu dokáže imitovať živé vlasy, ktoré tento proteín tiež obsahujú. Sprej je možné aplikovať na miesta s redšími vlasmi, nie však na plešinu. Sprej, respektíve mikrovlákna, sa prichytia na vlasy a pôsobením elektrostatiky a prečesávaniu sa spoja, a tým vytvoria efekt hustých vlasov.

Vlasy v sprejiVlasy v spreji sú neustále v štádiu zlepšovania a zdokonaľovania efektu – odolnosť voči vode, vetru a potu. Dnes sa už vďaka tomuto prostriedku môžu používatelia pýšiť hustými a silnými vlasmi, ktoré pôsobia prirodzene. Sprej je totiž neviditeľný voľným okom aj zo vzdialenosti niekoľkých centimetrov.

Používanie je veľmi jednoduché a bezpečné. Väčšinou sa dá kúpiť 300ml sprej, ktorý vám vydrží 20 až 25 aplikácií. Dôležité je vybrať si správnu farbu podobnú vašim vlasom, prípadne zvoľte radšej svetlejší odtieň. Pred použitím treba sprej pretrepať aspoň 30 sek a tiež priebežne pretrepávať počas striekania. Pri aplikácii držte sprej 20 cm od vlasov a prostredníctvom krátkych, približne trojsekundových, strekov nanášajte a prečesávajte kým vlasy nezískajú žiadaný vzhľad. Odborníci odporúčajú ešte vlasy po vysušení ošetriť stylingovými prípravkami, či už prestriekať sprejom na lesklé vlasy, alebo naniesť gél. Prípravky dodajú vlasom prirodzený a lesklý vzhľad, navyše vlasy spevníte a neotláčajú toľko farbu. Výrobok dobre kryje aj šediny, alebo odrastky po farbených vlasoch  Keďže hovoríme o farbe a mikrovláknach, je dôležité pri aplikácii používať tmavý uterák, aby ste si nezafarbili aj oblečenie. A ak by ste sa obávali nesprávneho použitia, alebo by ste sa chceli zveriť radšej do rúk profesionálov, sprej vám nanesú v akomkoľvek kaderníctve.

Sprej na vlasoch vydrží do najbližšieho umytia. Pri zmývaní môžete použiť špeciálny šampón, alebo len jednoducho niekoľkokrát zmyte vlasy obyčajným šampónom.

Výrobok je certifikovaný so schválením používania v štátoch EU, čo je kvalitnou zárukou hustejších vlasov. Už sa teda nemusíte hanbiť, alebo maskovať svoje riedke vlasy, jednoducho si stačí kúpiť vlasy v spreji. Výrobok je možné zakúpiť aj cez internet.