Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vlasy na predlžovanie

Vlasy na predlžovanie

Vlasy na predlžovanie

Medzi základné a najčastejšie vlastnosti človeka je túžba získať alebo mať to čo má iný. Nejedná sa pritom len o hmotné záležitosti ale týka sa to napr. aj vizáže.

Dámy s dlhými vlasmi neskutočne závistlivo pozerajú ak ich kolegyňa či známa s úplne krátkymi vlasmi vyzerá tak očarujúco, že niet oka aby ju nenasledovalo. Jej dlhú hrivu si nikto skoro ani nevšimne! To ale musí prestať! Berie do ruky telefón a už vytáča svoju dlhoročnú známu – kaderníčku. Dojedná si najbližší možný termín a po klasickej kávičke v jej salóne jej oznámi, že sa pevne rozhodla a nestrpí tú každodennú polhodinovú rannú vlasovú procedúru aby vyzerala top, kým opustí svoje bydlisko.

Vlasy na predlžovanieAj tak to nestojí za nič lebo kolegyňa s ktorou chodí na obed cez pracovnú prestávku sa nemôže striasť chlapských pohľadov z jej krátkym strihom upravených vlasov, ktoré ráno potrebujú päť minút aby dostali konečnú podobu vydržiacu celý deň a moje dlhé vlasy si musím cez pracovnú dobu aj štyri krát lakovať a upravovať a nemá to absolútny efekt u mužov. Takže v závere rozhovoru starej priateľke navrhne, že sa definitívne rozhodla pre krátky účes nedbajúc na kaderníčkine výhrady, že nezáujem mužov nebude asi v dlhých vlasoch, ale alebo v outfite alebo výraze tváre a ani na hlavný argument, že krátky strih pre ktorý sa rozhodla jej nemusí zaručiť záujem mužov nehovoriac o dlhom čase návratu k pôvodnej dĺžke.

Po asi hodine a úplnej zmene imidžu príde na slová kamarátky, čo to vlastne v afekte urobila. Kaderníčka jej ale na útechu hovorí, že to nie je úplne stratený prípad.Existuje úprava účesu formou predĺženia vlasov a ak chce, môže si s odstrihnutého chvosta svojich už bývalých vlasov dať urobiť príčesok a ak ju omrzí krátky strih môže za ňou prísť a pokúsia sa vyrobiť účes, ktorý si roky u nej dávala robiť a bol v každom módnom trende in. Takže po takejto skúsenosti môže dlhovlasým kolegyniam odporučiť, aby si dobre zvážili ak budú v podobnej situácii a nenechali sa strhnúť okamžitou situáciou, lebo vlastné dlhé vlasy sa nikdy nedajú nahradiť vlasmi na predlžovanie.