Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vlasy 2011

Vlasy 2011

Vlasy 2011

Každý nový rok prichádza s novými trendmi čo sa týka účesov, make-upov a obliekania. Prvá vec, ktorú ste si mohli všimnúť je, že žehlenie vlasov vyšlo z módy. Vaše vlasy si zaslúžia malý oddych. Časté žehlenie im totiž vôbec nerobí dobre.

Tento rok sú v móde vzdušnejšie rozpustené vlasy, ktoré i keď majú malé vlnky, pôsobia prirodzene, taktiež majú pôsobiť zdravo, majú mať bohatý objem a majú vyzerať trochu strapato, ako by ste práve vstali z postele.

Vlasy 2011Do módy sa dostal chlapčenský strih v štýle šesťdesiatych rokov. Nepopierateľnou výhodou takého účesu je jeho úprava. Ráno si stačí vlasy prečesať, použiť trocha gélu a všetko je ako má byť. Tento účes však nesvedčí všetkým ženám. Pristane hlavne ženám s výraznejšími črtami tváre a veľkými očami.

Ďalšou oprášenou novinkou je rovný strih po plecia, ako aj dlhá rovná ofinka končiaca tesne nad obočím. Postupne upadajú jasné hranaté tvary a pristupuje na väčšiu hravosť a uvoľnenosť.

Čo sa týka farby, ubúda krikľavo červená. Preferované sú sýte čokoládové až do čierna ladiace farby a rôzne odtiene hnedej, blond sa používa v bielej verzii, imitujúcej šediny.

Módny dizajnéri oprášili aj cestičku stredom vo vlasoch. Cestička nabok, ktorá je stále v móde sa hodí najmä dámam s okrúhlym typom tváre.

Drdoly sa taktiež dostali do módy. Najmä tie z dlhých a hustých vlasov. Ak máte krátke vlasy použiť príčesok.

K vlasom neodmysliteľne patrí aj make-up. V rámci make-upu sú tohto roku v móde farby mora – tyrkysová, akvamarínová alebo farba modrej lagúny. Tieto zaručene dodajú šmrnc každému tvaru aj farbe očí.