Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vírivé vane

Vírivé vane

Vírivé vane

Hľadáte komfort a dobrý kvalitný odpočinok po namáhavom dni? Rozmýšľate nad vírivými vaňami? Sú fantastický doplnkom do každého domu či na každú záhradu a osobne nepoznám žiadneho jej majiteľa, ktorý by nebol spokojný.

Vírivé a hydromasážne vane poskytujú kompletnú masáž ľudskému telu a napomáhajú k odbúravaniu stresu. S relaxačnou hudbou, ktorú dnes poskytuje množsvo vírivých vaní, sa hydromasáž stáva nezabudnuteľným zážitkom, ktorý si možno dopriať kdekoľvek a kedykoľvek počas celého roka.

Vírivé vane

Vírivé vaneVírivka dostatočne udržuje teplo vďaka vrchnému termokrytu, spodnej termopodložke, zateplneým okrajom a vonkajšiemu plášťu. Dnes už je bežné že vírivky majú vstavané reproduktory a rádio s možnosťou pripojenia iPodu/MP3 prehrávača.

Obvyklá záruka je 5 rokov, čo je o 3 roky viac ako je povinné zo zákona. To len značí, že sú vírivé vane vyrábane s maximálnym zameriam na kvalitu a nemalo by sa vám stať, že sa pokazí. Ak aj hej, výrobca vám garantuje bezplatnú opravu, samozrejme na jeho náklady.

Vírivé vane a hydroterapia

Hydroterapiu je možno si dopriať počas celého roka, vírivka nie je závislá na počasí, je určená k celoročnému kúpaniu, a to aj v chladnom, nočnom, daždivom či mrazivom období, vďaka zmienenému efektívnemu systému zateplenia vírivky a vstavanému osvetleniu.

Behom letných horúčav príde vhod osviežujúce posedenie v bublinkujúcej studenej alebo vlažnej vode vírivky. Relaxáciu je možno si doprať pri optimálnej teplote až 42°C. Hydroterapia je unikátny proces pre uvolnenie a prečistenie organizmu, uvolňuje svaly a znižuje bolesť. O masáž tela sa stará vysoký počet trysiek s nastaviteľnou intenzitou.

Pre tých, ktorým už neostáva v záhrade miesto pre samostatný bazén, je tu dnes riešenie v podobe kombinácie vírivky a bazénu s protiprúdom. Nový fenomén má názov Swim Spa. Zatiaľ čo končí sezóna bazénov, so Swim Spa si vychutnávate zabávu a relaxáciu po celý rok.

Vírivka na záhrade môže mať často ešte väčší efekt ako klasický bazén. Bazén už má v tejto dobe na záhrade „kde kto“, no vírivku len málokto. Zároveň vám bazén nikdy neposkytne takú úroveň relaxu ako práve vírivé vane.

Ak teda hľadáte najlepší nástroj na odbúranie stresu odporúčam vám vírivé vane. Treba sa pripraviť na vyššiu cenu, ktorá je však pochopiteľná a dostanete za ňu produkt, ktorý budete milovať.  A nie len vy, ale aj všetci ľudia, ktorým čolilen na jeden krát dovolíte ponoriť sa do nej. To vám môžem garantovať!