Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vans obuv

Vans obuv

Vans obuv

Značka Vans vo svete skateboarding, snowboarding, či bmx športu znamená asi toľko, čo vo svete módy Gucci, vo svete rocku Led Zeppelin, vo svete filmu Quentin Tarantino… Je to obuv pre mladých športovcov, ktorí sa venujú extrémnym športom.

Na druhej strane nieje žiadnou výnimkou, že Vans obuv s veľkou obľubou nosia aj mladí ľudia, ktorí žiaden z týchto športov nepraktizujú. Nosia ju, pretože je veľmi pohodlná a štýlovo iná.

Vans obuvVans samozrejme ponuka aj čisto vychádzkovú obuv a najnovšie sú zaradené do predaja aj v lete obľúbené žabky. Samozrejme každý model je typicky‚ Vans‘ a každoročne rozširuje svoju kolekciu o nové modely, ktoré sčasti sú aj dielom návrhov mladých ľudí po celom svete.

Vans organizuje VansCustomCultureContest rok čo rok, kde vyzýva študentov stredných škôl v 50 štátoch, aby vytvorili osobitý design Vans obuvi. Samozrejme na 5 najlepších modelov čaká potešujúca odmena v amerických dolároch.

Medzi nové modely, ktoré Vans prezentuje od tejto jari, patrí Ferris Lo Pro, Tory, Devan či Palisade Vulc. Táto Vans obuv je s nízkym profilom a v kombinácií textil-koža, s pohodlným dopadom a ľahkým šnurovaním, nakoľko kovové dierky sú nielen v piatych pároch ale najnovšie aj dvoch, čo je v tomto čase trendy.

Na zimu Vans pripravuje modely kozačiek, ktoré budú inšpirované modelom Meggie, ktorá sa tešila veľkej obľube u dievčat. Mladé dievčatá, ale aj chlapci môžu ako zimnú obuv nosiť kotníkové Kaylyn Mid, ktoré sú prispôsobené na extrémnejšie podmienky.

Vans obuv bola dostupná prostredníctvom internetu na online shopoch, ale v súčasnosti sa po celom Slovensku otvárajú kamenné predajne, ktoré disponujú takým širokým výberom aký je dostupný aj na internete. Súčasťou sortimentu sú aj športové kabely pre dámy ako aj pánov a samozrejme rôzne druhy oblečenia a obuvi, od ponožiek cez opasky až po viazanie na snowboard.