Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vane Košice

Vane Košice

Vane Košice

Druhé najväčšie mesto na Slovensku alebo aj metropola východu, to sú Košice so svojimi 250 tisícmi obyvateľmi, čo je viac ako 50 tisíc domácností. V tomto na slovenské pomery veľkom meste nájdete množstvo obchodov, ktoré sa zaoberajú predajom nábytku a doplnkov pre domácnosti.

Aj keď sa vane nekupujú každý deň, pretože vaňu kúpite väčšinou raz a vydrží vám na niekoľko desiatok rokov, napriek tomu sa vane predávajú pomerne dobre. Každá domácnosť predsa potrebuje vaňu alebo aspoň sprchový kút do svojej kúpeľne.

Kde kúpiť vane v Košiciach?

Vane KošicePre kúpu vane v Košiciach sa môžete rozhodnúť buď v niektorom z veľkých nákupných centier, domov nábytku alebo v predajniach, ktoré sa špecializujú na kúpeľňové doplnky.

Najväčší predajca nábytku u nás je asi rakúska Kika, ktorá má pobočky v Bratislave a Košiciach. Predajňu Kika Košice nájdete na Moldavskej ulici číslo 34. Je otvorená takmer počas celého dňa, od desiatej hodiny ráno do ôsmej hodiny večer. Je to veľký obchod kde nájdete množstvo nábytku a samozrejme z neho je veľká časť venovaná kúpeľniam. Nájdete tu rôzne druhy a veľkosti vaní, od klasických vaní až po vírivé či špeciálne masážne vane.

Okrem predajne Kika sa tu samozrejme nachádzajú aj iné predajne, kde je možné kúpiť vane. Nachádzajú sa tu napríklad Inspiro Ceramika na Južnej triede 117, firma Elkem, Eso, Plam trade a mnohé ďalšie kúpeľňové štúdiá.