Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vaňa so sprchovým kútom

Vaňa so sprchovým kútom

Vaňa so sprchovým kútom

V čom je vaňa so sprchovým kútom iná a lepšia ako obyčajná vaňa alebo sprchový kút? Dalo by sa jednoducho povedať, že preto, lebo je ich kombináciou. Každý typ má svoje výhody, nevýhody a je mnoho dôvodov, prečo si ich ľudia vyberajú do svojich domácností.

Kým vaňu obľubujú ľudia práve vďaka jej rozmerom a možnosti dopriať si v pohodlí dlhý kúpeľ, sprchový kút je populárny hneď z dvoch dôvodov. Preferujú ho ľudia s menším priestorom v kúpeľni, a tí, ktorí trávia sprchovaním len pár minút, takže im postačí toto šetrnejšie riešenie.

Vaňa so sprchovým kútomĽudia si ale radi doprajú tak vaňu, ako aj sprchový kút. Čo ak im to ale neumožnia rozmery ich kúpeľne? Pre tých je vaňa so sprchovým kútom ideálnym riešením. Nie je totiž náročná na priestor a ľudia sú spokojní, že majú aj vaňu, aj kút. Rozmerovo sa zhoduje približne s obyčajnými vaňami.

Vane so sprchovými kútmi vyzerajú presne ako tie obyčajné, len majú navyše zástenu, takú ako majú sprchové kúty. Tá sa dá podľa potreby otvárať a zatvárať alebo je možnosť kúpiť si vaňu s neposuvnou bariérou. Môžete tak použiť raz vaňu a druhý raz sprchový kút. Preto sa stáva čoraz viac obľúbenou u zákazníkov.

Čo sa ceny týka, je o niečo vyššia ako cena obyčajnej vane, ale samozrejme je to výhodnejšia investícia ako kúpa aj vane aj sprchového kúta. Momentálne je najväčší výber vaní so sprchovým kútom na internete, no dostať ich samozrejme aj v obchodoch. Je to ideálny kompromis a rozhodnutie pre túto vaňu vám ušetrí okrem iného, aj drahocenný priestor.