Preskočiť na obsah
Domovská stránka » UV gél na nechty

UV gél na nechty

UV gél na nechty

Nové kamuflážne uv gély sú k dispozícii pre farebné optické zlepšenie prírodného nechtového lôžka. Prichádzajú vo viacerých farebných odtieňoch ružovej a telovej farby a preto sú ideálne pre maskovanie nechtového lôžka.

Nechtové lôžka získajú mäkký,dravý odtieň. Vyberajte si odtieň podľa farby nechtového lôžka. Niektoré nechtové lôžkavyzerajú dobre s odtieňom béžovej,alebo marhule, prípadne ružovej alebo telovej farby. Môžete sa rozhodnúť, po konzultácii s vaším odborným nechtovým poradcom. Kamuflážne fély sú už používané aj ako modelovacie.

UV gél na nechtyAko na to? Nechet je pripravený na modelovanie a forma je správne priložená. Tiež je potrebné použiť primeru. Po aplikácii vybranej farby UV gélu naneste tenkú vrstvu na celé nechtové lôžko a na formu pre predĺženie nechtov.

Gél je potrebné vytvrdiť v UV lampe po dobu, ktorú stanovil výrobca gélu. Ak by ste chceli ešte intenzívnejší efekt prekrytia nechtového lôžka môžete použiť ďalšiu vrstvu gélu, ktorý tentokrát vytvarujete do oválneho tvaru, tak že volný okraj nechtu na forme alebo nechtových tipoch necháte voľný.

Opäť vytvrdíte v UV lampe a utreiete disperzny film buničinou namočenou v Cleaneri (čističi). Bielym gélom vytvarujeme špičku podľa potreby v jednej,alebo v dvoch vrstvách. Ďalej vymodelujte nechty pomocou čierneho UV gélu do svojej konečnej podoby t.j. Celú plochu nechtu pokryte gélom. Nechty vytvrďte opäť v UV lampe a odstráňte disperzný film tak ako aj predtým. Nechty opilníkujeme do požadovaného tvaru a dĺžky,utrieme od prachu po pilníku a znova utrieme nechty čističom.

Na záver použijeme finish gél – lesk na zdokonalenie vzhľadu. Skvelý prírodný vzhľad francúzskej manikúry dosiahnete len s použitím týchto špeciálnych kamuflážnych UV gélov.