Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Účesy s ofinou

Účesy s ofinou

Účesy s ofinou

Tento strih, ktorý sa vyníma na cele mnohých žien je módny už par rokov, ak nie stále. Záleží od toho aký typ ofinky žene pristane podľa typu tvare a je stále‘ in‘. V závislosti od toho, že ofinku si môžu dámy vypnúť hore alebo sčesať na jeden bok alebo na oba, možno povedať, že ženy s ofinou sú každý deň iné ženy.

Je úplne príznačné hovoriť o vlasoch ako o korune krásy a ofinka tejto korune dodáva šmrnc a dievčenskú sviežosť. Účesy s ofinou sú veľkým trikom kaderníkov, ako so zrelej ženy urobiť ešte o čosi mladšie vyzerajúcu bytosť alebo zvýrazniť  zrkadlá do duše a tým dodať ženám niečo na sebavedomí.

Účesy s ofinouS ofinou sa dajú robiť zázraky. Tohto názoru je veľa renomovaných kaderníkov. Ofina je objektom extravagancie, konkrétne jej strih či farba. K základnému rozdeleniu patri ofina vrstvená, zostrihaná, stredná, dlhá, úplne krátka. Pre dámy, ktoré rady šokujú je napr. možná úplne iná farba ofiny ako je farba dlhého vlasu, či rôzne druhy nadvihnutia.

Hovorí sa, že aké vlasy taká ofina. Je pravdou, že pre ženy, ktoré sú obdarené hustými rovnými vlasmi je viac než isté, že ofina s rovným zastrihnutím dodá úplne iný rozmer vlasom, ktoré vďaka nej môžu vyzerať zdravšie a módne.

Pri ženách, ktoré o hustých vlasoch len snívajú je však potešujúca sprava, že im práve ofina dodá objem. Je potrebné zobrať do úvahy typ tvare. Iný strih účesu s ofinou pristane trojuholníkovej tvári ako okrúhlej. Asi najjednoduchšie to majú dámy s oválnou tvárou, ktorá je pre čarovanie s vlasmi najideálnejšia.