Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Účesy na stužkovú

Účesy na stužkovú

Účesy na stužkovú

Od novembra po koniec januára nastáva zhon pre takmer všetky kadernícke salóny. Vzduchom sa šíri nedočkavosť na deň, ktorý si zapamätajú všetci študenti stredných škôl v poslednom – finálnom ročníku.

Tá naša stužková… je asi hymnou každej generácie už po pár desaťročí. Ta skladba nám napovie, že stužkové slávnosti sa blížia rýchlejším tempom a preto aj hystéria dievčat je opodstatnená. Sú už vraj ženy a dospelé! Chcú sa páčiť a zapôsobiť.

Účesy na stužkovúJe to ich premiéra a preto všetko tip-top. Šaty, topánky, doplnky, nechty, make-up… a nakoniec účes. Účes je doplnkom ku kompletnej dokonalosti a mal by sa hodiť ako ku temperamentu dievčiny tak aj k šatám, ktoré má na sebe.

Mladé dámy majú určité predstavy pri vstupe do kaderníckeho salónu, po väčšinou sa im profesionál snaží výjsť v ústrety, aby účes na stužkovú mal aspoň zachovanú pôvodnú predstavu. Rady nikdy nie sú na škodu. A to platí aj pri účese na stužkovú. Vôbec nie je nevkusné nosiť v ten večer na hlave retro účes alebo niečo trochu extravagantnejšie.

Väčšina mladých dám oceňuje vzdušnosť pri účese a nie len klasicky nahladko zalakovaný uzol. Dnes letí ležérnosť , vlny, voľnosť, sloboda vo vlasoch – jednoducho mladosť. A tak ako sa cítia dievčatá, tak má vyzerať aj ich účes. Veď nakoniec koľko ľudí toľko chuti.