Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Účesy celebrít

Účesy celebrít

Účesy celebrít

Niet bulvárneho plátku, módnych časopisov televíznych programov zameraných na šoubiznis, aby sa nezaoberali účesmi celebrít. Je to téma, ktorou sa živia nielen redaktori a paparazzovia ale hlavne módny priemysel, konkrétne kadernícke salóny a vlasové štúdia.

Je to pre nich istý druh inšpirácie, ktorú ihneď dokážu pretlačiť do širokej verejnosti v podobe odkopírovania účesu tej ktorej celebrity. Aký lepší ťahák do svojich kaderníckych a vlasových salónov môže existovať ak nie účesy celebrít. Veď prečo by som nemohla nosiť účes ala Diaz? Stačí zájsť k svojmu kaderníkovi a Hollywood je okamžite kdekoľvek na svete.

Účesy celebrítJe to perfektne premyslený marketingový ťah, ktorý v krátkej dobe zarába obrovské peniaze na celom svete. Nie náhodou v každej novej filmovej úlohe je hlavný predstaviteľ či už v ženskej alebo mužskej úlohe nahodený v perfektnom outfite s dokonalým účesom, ktorý nezmení žiadna akčná scéna alebo poveternostné podmienky. Že to nie je ani náhodou reálne to v danej chvíli diváka zaujíma najmenej.

Prvé čo urobí po skončení premiéry je, že zavolá svojmu vlasovému mágovi a objedná si v jeho salóne účes celebrity. Nahodený alebo nahodená v účese celebrity z premiérového filmu ašpirujúceho na oskary vo všetkých kategóriách je taktiež istá záruka úspechu na párty, ktorú v blízkej dobe pre svojich priateľov usporiadam.