Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Účesy bob

Účesy bob

Účesy bob

Žiadna zo žien sa nevyhne úhlavnému nepriateľovi a zlodejovi jej mladosti a kráse. Áno je to čas – neúprosný a na každú bytosť pôsobiaci nezastaviteľný činiteľ. Jeho hlavným cieľom je odoberanie krásy, vitality a krátenie pobytu osobnosti na tejto planáte.

Pre ľudí závislých od svojho výzoru a pre ich existenciu jedného z najdôležitejších faktorov je táto skutočnosť alarmujúca. Je až neuveriteľné čo všetko dokážu podstúpiť, aby danú skutočnosť aspoň v náznaku ovplyvnili.

Účesy bobVšetkými dostupnými prostriedkami a vymoženosťami vedy sa snažia tomuto stavu zabrániť. Podstupujú rôzne regeneračné omladzujúce procedúry až operačné zákroky. Vo veľkej miere sa im to nedarí, ale s umením kozmetických, módnych a kaderníckych mágov sa im to sčasti aspoň formou retuše obrázkov alebo snímaním dokonalých kamier môže podariť. O opaku sa môžeme presvedčiť ak ich nenalíčené a podomácky nahodené odfotí často hodiny čakajúci paparazzi.

Jednou s veľmi účinných očných klamov je účes. Starnúce hviezdy často využívajú obľúbené, trendové a naozaj omladzujúco vyzerajúce účesy bob. Účesy bob boli veľmi obľúbené v minulom storočí a vrátili sa na scénu s malou obmenou vo veľkom štýle. Pôsobia veľmi elegantne a pri výraznejšom nalíčení až neodolateľne zvodne ku každému typu tváre.

Obľúbený je nielen u starších žien ale „vymódia“ sa do účesu bob aj mladučké dievčence snažiace sa v tomto účese vyzerať zrelšie. Je určite nielen účesom na každý deň ale smelo v ňom môže žena zažiariť na reprezentačnej párty.