Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Tehotenské šaty

Tehotenské šaty

Tehotenské šaty

Pre každý mladý pár je veľkou túžbou a prianím narodenie dieťaťa. Tejto situácii predchádzajú aj mnohé starosti. Jednou z nich je zariadenie detskej izby. Tú chce každý zariadiť tak, aby sa v nej dieťa cítilo čo najlepšie. Ešte pred zariadením izby v hlavách malých koluje dilema ohľadom mena dieťaťa. To je azda najzložitejšie rozhodnutie, keďže s tým musí človek žiť celý svoj život.

Tehotenské šatyPre budúcu mamičku je dôležité obmeniť aj svoj šatník. Ten sa postupom času bude naplňovať vždy inými vecami. Je to z dôvodu zmeny tela ženy v dôsledku tehotenstva. Tehotenské šaty sú riešením tejto situácie. Množstvo žien v tehotenstvo nosí tehotenské šaty, ale na druhej strane je veľa tých, ktoré si oblečú aj tie veci, ktoré nosili pred druhým stavom.

Tento typ šiat má pár podstatných, ani nie výhod, ale predností. Jednou z nich môže byť to, že sa v nich žena cíti pohodlne a ani nemusí myslieť na to, že je tehotná. Druhou prednosťou by mohlo byť to, že takýmito šatami sa dá jednoducho a vkusne zamaskovať vyŕčajúce bruško a okoloidúci si nemusia všimnúť, že dotyčná čaká a bábätko.

Na tento účel slúžia tehotenské šaty, ktorých farba je pestrá a podtlačená motívmi. Pestrosť a motívy dokážu zamaskovať krivky ženy a spôsobí to aj opticky lepším dojmom.

Veľké množstvo šiat slúžiacich na tento účel je možné používať aj po pôrode a je to najlepšia voľba na horúce letné dni. Tehotenské šaty oblečené mimo účelu, na ktorý sú určené dodajú telu vzdušnosť a príjemné nosenie.