Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Talianske sedačky

Talianske sedačky

Talianske sedačky

Sedacie súpravy sú dnes veľmi dôleřitým a nenahraditeľným prvkom každej domácnosti. Stále je vyťažovaná a vystavovaná extrémnej námahe. Sedačky sa rozdeľujú na klasické (štýlové) a moderné alebo ich môžeme rozdeliť podľa materiálu, z ktorého sú vyrobené, a to na kožené alebo látkové sedačky.

Dnes sú najrozšírenejšie sedacie zostavy typu 3+1+1, to je trojmiestna sedačka s dvoma samostatnými kreslami v rovnakom farebnom prevedení.

Talianske sedačkyBez povšimnutia by nemali ostať ani ponúkané rohové sedacie súpravy, trojmiestne a dvojmiestne sedačy a kreslá, ležadlá “chaiselounge” a taktiež možnosť premeniť svoju sedačku na posteľ v prípade núdze.

Hovorí sa , že obal a dizajn predáva. Bude na tom asi niečo pravda. Za pozornosť určite stoja sedacie súpravy, ktoré navrhovali súčasní talianski dizajnéri. Špecializujú sa hlavne na stoličky, stoly, obývačky, spálne, sedačky ale tiež si môžete vybrať zariadenie kancelárie a všetko tak doplniť vhodnými svietidlami a bytovými doplnkami. Ako hovoria: „Na začiatku je vždy nápad niečo vytvoriť a dať tomu dušu.”

Veľa dnešných výrobcov ponúka výrobu sedačiek na mieru, vďaka tomu padne presne do vášho interiéru a nebudete ju musieť dlho hľadať. Máte právo si sami vybrať parametre ako sú výška sedenia, hĺbka sedenia, výška sedačky. Ďalej je možnosť si vybrať polohovateľné časti ako sú polohovateľná opierka, područka , sedák a tiež paleta poťahových látok a koží.