Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Svietiace nálepky na stenu

Svietiace nálepky na stenu

Svietiace nálepky na stenu

Určite neexistuje človek, ktorý by nechcel bývať v útulnom dome, či byte. Takýto domov je znakom pohody a plný pozitívnej energie. Na spestrenie svojich príbytkov používame rôzne pestré, pastelové farby, ktorými natierame steny izieb. Ďalším spôsobom ako vylepšiť domov a navodiť pokojnú atmosféru je zaobstarať si svietiace nálepky na stenu, ktorými oblepíme steny.

Ľudia radi tapetujú celé steny. V súčasnej dobe sa opäť dostávajú do módy tapety, ktoré na istý čas z regálov predajní vymizli. Podobné tapety na stenu sú obľúbené hlavne kvôli ich nenáročnosti a cenovej dostupnosti. Nie však všetkým tapety stále vyhovujú.

Svietiace nálepky na stenuExistujú však aj iné spôsoby ako zlepiť naše bývanie. V poslednom čase sú populárne alebo inak povedané trendy svietiace nálepky na stenu. Tieto bytové doplnky pôsobia veľmi príjemne a keď zhasneme svetlo tak ešte len vtedy sa prejaví ich čaro.

Pre koho sú určené svietiace nálepky na stenu?

Týmito svietiacimi nálepkami si najčastejšie skrášľujú svoje izby mladí. Patrí to, dá sa povedať k ich životu. Na nálepkách sú znázornené rôzne motívy a tak sa v experimentovaní medze nekladú. Taktiež existujú rôzne návody, či formy ktoré vyrobia svietiace nálepky na stenu podľa predstáv konkrétnej osoby.

Takže už žiaden fanúšik hudobnej skupiny, svojho obľúbeného herca, či speváka nebude ukrátený a bude si mohol vyrobiť nálepku akú bude chcieť.

Svietiace nálepky na stenu a cena

Cena podobných nálepiek na stenu je veľmi priaznivá. Hlavne ak si uvedomíte, že získate úplne nový priestor, rovnako ako keby ste vymaľovali či vytapetovali. Cena jednej svietiacej nálepky na stenu sa pohybuje už od 5 eur a podľa jej veľkosti a prevedenia (komplikovanosti) môže cena vzrásť až na niekoľko stoviek eur.

Práve vďaka ich priaznivej cene ich môžete na stenách neustále meniť. So stierajúcimi sa ročnými obdobia si každý vyzdobí svoju izbu podľa aktuálneho obdobia. Takýmto spôsobom sa docieli vkusný kontrast medzi výzdobou v prírode a výzdobou vyrobenou človekom.

Čo sa týka odstraňovania nálepiek nie je to žiadna drina. Kvalitné a na tieto účely vyrobené lepidlo neostáva na stenách a tak sa môže striedať jedna svietiaca nálepka za druhou.

Svietiace nálepky na stenu mám doma aj ja a už si bez nich svoju stenu v obývačke neviem ani predstaviť. Je to vždy „show“ keď sedíme s priateľmi pred televíziou a potom zhasneme svetlo. Celá steny ožije a celú miestnosť rozžiari. Rozhodne podobný doplnok môžem odporučiť do každej domácnosti.