Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Svadobné stoly

Svadobné stoly

Svadobné stoly

Sviečky, svietniky, obrúsky, kvety, balóny a aj svadobné stoly sú neodmysliteľnou súčasťou každej svadby. Ak chceme aby bola svadba výnimočná a aby sa na nej hostia cítili čo najlepšie musia byť stoly čo najlepšie ozdobené.

Hneď na začiatku plánovania svadby sa musíte rozhodnúť v akej farbe bude svadba prebiehať. Všetky farby sú dobre, avšak do popredia sa dostávajú výrazné, živé farby ako tyrkysová, zelená, bordová, červená, sýto-oranžová a podobne.

Svadobné stolyNásledne je potrebné vybrať detaily na doladenie svadobného stola – napríklad svietniky, lupene kvetov a iné. Ďalším vynikajúcim doplnkom sú mašle na stoličky, poprípade darčeky pre hostí vložené v malých taštičkách, ktoré si hostia po svadbe vezmú so sebou.

Keďže svadby sú veľké slávnosti, pre veľa ľudí, je potrebné ľudí usadiť. Preto sú stoly pospájané a je vytvorený jeden svadobný stôl. Ak jeden nestačí tak sú stoly usporiadané ináč, záleží od svadobčanov. Stoly sú veľkou vizitkou svadby. Keď hostia vstúpia do sály, stoly a výzdoba sú prvá vec čo si všimnú, pretože zaberajú veľkú časť sály.

Aby ľudia spolu ladili je dobré vytvoriť ľuďom menovky vo farbe, v ktorej sa organizuje celá svadba.

Plánovanie svadby je časovo aj fyzicky náročná záležitosť. Preto sa o to nemusíte starať len vy. Sú firmy, ktoré to všetko zabezpečia a pripravia za vás.