Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Svadobné šaty 2011

Svadobné šaty 2011

Svadobné šaty 2011

Magickým dňom v živote ženy a muža je ich spoločná svadba. Tento dátum je významný aj pre ich rodičov, blízkych príbuzných, kamarátov a zo všetkých najviac to prežíva matka nevesty. V očiach matky to vyzerá, že jej dcéra sa od nej odlúči, ale je to len pocit. Týmto aktom si nevesta zmení meno a už sa stáva akoby súčasťou rodiny ženícha.

Všetko to je len formalita a realita je taká, aká má byť. Formálny akt zvaný svadba sprevádza mnoho povinností, ktoré je potrebné zabezpečiť. Pozvanie hostí je jedna dilema, ktorú treba dostatočne pripraviť, aby sa nestalo, že sa na niekoho významného zabudne. Potom nasleduje zariadiť všetko potrebné na svadobný stôl.

Svadobné šaty 2011Najtvrdším orieškom hlavne pre nevestu je výber šiat. Výber zaberie neveste neskutočne veľa času, ale výsledný efekt stojí zato. Každá nevesta by chcela mať na svojej svadbe oblečené vlastné šaty. Cena svadobných šiat sa často pohybuje v astronomických výškach a tak sú niektoré dámy nútené siahnuť po lacnejšej kolekcii alebo si jednoducho šaty požičať. Požičaním sa ušetria nemalé prostriedky, ktoré sa dajú investovať napríklad do obrúčok.

Svadobné šaty v kolekcii roku 2011 obsahujú množstvo kombinácií látok, materiálov a šperkov. Na každý rok sa návrhári svedomito pripravujú. Ich cieľom je čo najširšia vrstva obyvateľstva a preto obyvateľstva, lebo tak ako navrhujú svadobné šaty pre nevesty tak aj svadobné obleky pre ženíchov.

Svadobné šaty na rok 2011 majú svoje čaro oproti predchádzajúcim rokom. Je to možno tým, že sa použilo viac šperkov na vyzdobenie a kvalitnejších materiálov. Kolekcie šiat sú nazvané podľa významných miest v Európe alebo si názvy každý návrhár a dizajnér vyberie podľa seba. Napríklad salón Nicole ponúka svadobné šaty z kolekcie La Sposa alebo Pronovias. Jednotlivé šaty z týchto kolekcií majú svoje čaro a každé akoby mali svojho ducha. Ďalšie salóny, ktoré ponúkajú svadobné šaty na rok 2011 majú v ponuke kusy, ktoré sú pomenované netypickými menami. Spomenul by som šaty Bianka, Lívia, Vanda, Anastazia alebo Perla. Tieto šaty patria medzi luxusné, ale nájdu sa aj také, ktoré si môže dovoliť každá mladá, ale aj staršia dáma.