Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Štýlové sedačky

Štýlové sedačky

Štýlové sedačky

Sedacie súpravy sú v súčasnosti nepostrádateľným a nenahraditeľným aspektom životného priestoru každej domácnosti. Sedačka sa stáva centrom diania každej rodiny. Stále je vyťažovaná a vystavovaná extrémnej námahe.

Sedačky možno primárne rozdeliť na klasciké – štýlové a moderné alebo ich delíme podľa výrobného materiálu,  na sedačky kožené a látkové. V ponuke je aj výroba sedačiek  rohových, extra pevných, rozkladacých, účklových, trojmiestnych a dvojmiestnych a podobne.

Štýlové sedačkyČlovek ktorý si dnes chce kúpiť modernú sedaciu súpravu by mal dbať aby bola vyrobená najmodernejšími technológiami z najkvalitnejších materálov, aby mala unikátny dizajn, a aby mali vysokú funkčnosť a účelovosť. Kožené, koženkové, či textilné sedačky sú vyrábané v najrôznejších štylových, tvarových a farebných prevedeniach.

Štýlové sedačky dnes

Množstvo dnešných výrobcov ponúka výrobu sedačiek na mieru, vďaka tomu padne presne do vášho interiéru a nebudete ju musieť dlho hľadať. Zákazník má právo si sám vybrať parametre ako sú výška sedenia, hĺbka sedenia, výška sedačky. Ďalej je možnosť si vybrať polohovateľné časti ako sú polohovateľná opierka, područka , sedák a tiež paleta poťahových látok a koží.

Dnes patria medzi najobľúbenejšie sedacie zostavy typu 3+1+1, to znamená trojmiestna sedačka s dvoma samostanými kreslami v rovnakom farebnom prevedení. Záruka je závislá od konkrétneho predajcu, dnes nie je výnimkou ani 4-ročný záručný servis.