Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Sprchové kúty – BAUMAX

Sprchové kúty – BAUMAX

Sprchové kúty – BAUMAX

BAUMAX je spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom náradia, záhradkárskych nástrojov, nábytkov a rôznych ďalších interierových ako aj exterierových potrieb. V rámci toho ponúkajú tiež akékoľvek príslušenstvo do kúpeľne, vrátane sprchovacích kútov.

Sprchové kúty sa vďaka svojim rozmerom a ľahkosti používania stávajú postupne väčším hitom každej kúpeľne a vytláčajú klasické vane.

Oproti vaniam majú výhody, ale aj nevýhody.

Nevýhodou je, že v sprchovacom kúte si nemôžete dopriať klasický kúpeľ.

Sprchové kúty – BAUMAXNajväčšou výhodou je rozmer – sprchové kúty sú neporovnateľne menšie ako vane, teda ak máte malú kúpeľňu, je to najlepšia voľba. Taktiež spotrebujete menej vody a budete mať menšie náklady na teplú vodu. Ďalšou výhodou je, že nemusíte dávať pozor kam máte namierenú sprchovaciu hlavicu. Sprchový kút delí od zvyšku kúpeľne perfektne tesniaca stena, takže nie je možné oliať podlahu s vodou. Pre starších ľudí, ktorí majú problémy s kĺbami – majú problém sa dostať do vane je lepší sprchový kút, kvôli výške vaničky, ktorá je nižšia ako normálna vaňa.

Existujú sprchové kúty jednoduché – obsahujú vaničku a stenu  vyrobenú z bezpečnostného skla alebo hydromasážne, ktoré obsahujú masážne trysky. Taktiež je možné zvoliť sklo, teda či chceme obyčajné, matné alebo dymové a vaničku.Vyrábajú sa keramické a smaltované, akrylátové a vaničky z dreveného mramoru.