Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Spoločenské šaty Žilina

Spoločenské šaty Žilina

Spoločenské šaty Žilina

Mesto, ktoré oplýva ťažkým strojárenským priemyslom. To prvé nás asi napadne ak si chceme v mysli vybaviť okresné mesto Žilina. Aj napriek tomuto jeho statusu, je to mesto ako aj iné prekypujúce spoločenským životom o to viac, že pri takto rozvetvenom priemysle je mnoho firiem, ktoré spolu obchodujú a nemožno si predstaviť existenciu firmy bez spoľahlivých partnerov. Zoceľujú ich spoločenské podujatia a nie raz veľmi okázalé, na ktoré je potrebne nielen mužov ale aj ženy patrične zaodieť.

Ženy tohto mesta nemôžu hovoriť o nespokojnosti z výberu šiat na rozmanité slávnosti, ktoré ich počas života zastihnú. Je tu veľký počet salónov a štúdii, ktoré ponúkajú predaj alebo požičanie spoločenských a svadobných šiat pre nezabudnuteľnú chvíľu.

Spoločenské šaty ŽilinaZa spomenutie určite stoji svadobný salón Stefano Katty. Tento salón necháva o sebe počuť, že to čo robí, robí  dôkladne, s veľkou precíznosťou a v neposlednom rade  aj veľkým odhodlaním. Okrem ošatenia nevesty, ženícha a ostatných svadobčanov, ma na starosti Stefano Katty aj výzdobu sály vrátane maškrtenia a slávnej barokovej čokoládovej fontány. Je to služba, ktorú si možno v rámci prípravy na deň slávnosti v tomto štúdiu doobjednať.

Salóny Bibiana, Hella, Chantal v neďalekom Rajci a mnohé iné sú ďalšími možnosťami, ktoré by sme v rámci slovného spojenia spoločenské šaty Žilina určite našli na internete alebo sa o nich dopočuli od stoviek spokojných zákazníkov, ktorí nezabudli na akýkoľvek  výnimočný deň aj vďaka týmto štúdiám.