Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Spoločenské šaty Košice

Spoločenské šaty Košice

Spoločenské šaty Košice

Košice sú druhé najväčšie mesto na Slovensku a štatisticky možno predpokladať aj väčšiu sústredenosť dám, s čim súvisí množstvo možnosti výberu spoločenských šiat, ktoré ponúka táto metropola východu.

Podobnosť s inými mestami Slovenska je snáď v tom, že môžeme nájsť v Košiciach salóny ako aj požičovne spoločenských šiat a šiat svadobných. Dámy sa môžu tešiť z prítomnosti kvalitných a exkluzívnych salónov, ktoré navštevujú  ženy každého veku  z blízkeho aj širšieho okolia Košíc.

Spoločenské šaty KošiceJeden z najobľúbenejších a na východe vychýrených je salón spoločenských a svadobných šiat Janette, kde nájdete najnovšie modely, modely klasické ako aj modely pre dámy, ktoré si žiadajú oči celého okolia. Salón sa prispôsobuje aj ženám  kyprejších tvarov a samozrejme ochotná obsluha Vám prispôsobí šaty k úplnej dokonalosti.

Ďalšou možnosťou obstarania si spoločenských šiat v Košiciach je svadobne štúdio Maggie. Tu sú zvláštnosťou svadobne šaty, ktoré pochádzajú z rúk Marie Karin, ktorá svojim modelom dodáva mladosť a sviežosť a nebojí sa odhaliť aj viac ženského tela aj keď stoji pred oltárom. Meno štúdia je inšpirované svetoznámym výrobcom svadobných šiat. Možno povedať, že pri navštívení tohto štúdia určite dámy ostanú milo prekvapené a samozrejme neodídu s prázdnymi rukami alebo s vráskami na cele a znechutením.

Salón Bonnet sa pýši požičovnou španielskych svadobných šiat St. Patrick a zámorských spoločenských šiat Venus a Jasmine. Tento salón neobchádza ani mužov a najmladších gentlemanov, ktorí si dokážu vybrať z množstva druhov oblekov a smokingov. Obdobne ako predchádzajúce aj tento salón ponuka doplnky ku každému zvolenému modelu.

Košice dávajú vedieť o sebe, že nezaostávajú za veľkomestami Európy, prezentovaním najnovšej kolekcie 2012 spoločenských šiat na rôzne príležitosti ako je promócia, stužková, svadby a iné. Aj vďaka šikovným návrhárom, ich odvážnemu cieľu a kreativite môžu byť Košice pojmov vo svete módy.