Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Spoločenské šaty Bardejov

Spoločenské šaty Bardejov

Spoločenské šaty Bardejov

Okresné mestá na Slovensku sa vyznačujú rôznymi kultúrnymi pamiatkami a atrakciami, ktoré ročne navštívia tisícky zahraničných turistov. Výnimkou nie je ani mesto Bardejov, ktoré sa môže pýšiť svojou  bohatou históriou. V minulosti bolo toto mesto priekopníkov vo výrobe kvalitnej obuvi. Dnes už náš trh zaplavuje tovar z okolitých a hlavne ázijských krajín a výrobcovia sú nútení svoju produkciu obmedziť a vo väčšine prípadov zastaviť.

Okrem obuvi sa Bardejov vyznačuje aj inými kvalitami. Ocenia to hlavne dámy, ktoré sa potrebujú patrične obliecť na nejakú významnú spoločenskú akciu. Je všeobecne známe, že na spoločenské akcie sa chodí v elegantných šatách, či róbach. Pre tie dámy, ktoré sa akcií zúčastňujú častejšie je táto téma najbližšie. Mať vždy iné šaty je náročné tak na peňaženku ako aj na výber.

Spoločenské šaty BardejovVybrať si spoločenské šaty v Bardejove nie je problém. Známe Radničné námestie v sebe skrýva pár vychytených a uznávaných butikov. Tie sa snažia preraziť aj v iných mestách a v poslednej dobe sa im to príkladne darí. Napríklad Svadobný salón Cinderella dokázal založiť svoju pobočku v Košiciach. Je to nesmierny úspech a pri takomto tempe sa môžu za krátky čas dostať aj do zahraničia.

Tieto salóny ponúkajú  pre svoje zákazníčky taký výber spoločenských šiat, ako nenájdete v máloktorom salóne. Stovky šiat od známych slovenských a zahraničných autorov sú k dispozícii pre každú ženu. Pestré farby, motívy a kvalitné materiály, tak to všetko čaká na každú dámu.

Okrem kolekcií, ktoré sa najviac hodia na svadby, či plesy ponúkajú predajcovia aj svadobné šaty rôznych veľkostí a druhov. Nezabúdajú ani na pánov a pre nich ponúkajú kravaty, košele a dokonca aj celé obleky. Nájdu sa aj také salóny, ktoré v sebe kombinujú predajňu a požičovňu. Tieto salóny majú úspech v tom smere, že poskytnú svoje služby širšiemu okruhu žien a tak si zabezpečia stabilné klientky.