Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Spálne Decodom

Spálne Decodom

Spálne Decodom

Len málo z nás vie, že aj na Slovensku pôsobia domáci výrobcovia nábytku. Postupom času sa z nich stali schopní konkurenti zahraničných výrobcov, ale hlavne výrobcov z Poľska, ktorí náš trh doslova zaplavujú výrobkami z drevotriesky.

Centrom výroby u nás sú Topoľčany. Už pred prvou svetovou vojnou sa v tomto krásnom slovenskom meste začal vyrábať prvý nábytok. Ako tak roky ubiehali sa prvá slovenská nábytkárska firma niekoľkokrát premenovala až sa z nej vyvinula firma Decodom.

Spálne DecodomFirma Decodom dnes vyrába takmer všetky druhy nábytku. Mne osobne sa od nich najviac páči spálne. Decodom dokáže do výroby vložiť akéhosi nábytkárskeho ducha, takže ak je už nábytok doma, vyžaruje z neho pozitívna energia. Na výrobu nábytku požíva Decodom laminovanú drevotriesku a drevotriesku  zalievanú do fólie.

Spálne Decodom sa vyrábajú vo dvoch variáciách a to Point a Cassanova. Tak jedna ako aj druhá má svoje špecifické poznávacie znaky, ale obidve sú veľmi pekné a pôsobia dobrým dojmom.

Ak sa rozhodnete pre kúpu spálne Decodom stačí navštíviť predajcu a jednoducho si objednať požadovaný kus nábytku alebo celú spálňu. Na výber je množstvo odtieňov povrchovej úpravy od jemne svetlých až po sivý odtieň.

Kto je z okolia sídla výrobcu môže navštíviť ich podnikovú predajňu a presvedčiť sa na vlastné oči o kvalite a dokonalosti výroby.