Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Skrinky s umývadlom

Skrinky s umývadlom

Skrinky s umývadlom

Skončili už časy, keď boli v kúpeľni závesné police, na ktorých bol často krát vidieť iba neporiadok. Dnešný trend nám ponúka nielen moderné a estetické riešenie úložneho priestoru, ale predovšetkým aj  praktické, čo ocení veľké množstvo ľudí. Reč je o skrinkách s umývadlom.

Majú rôzny dizajn a hodia sa určite do každého typu kúpeľne. Je dobré, že tak využijeme spodný priestor pod umývadlom. A prečo teda sebe a rodine nedopriať viac priestoru pre osobné veci a trošku luxusu?

Skrinky s umývadlomRenomované firmy nám dávajú možnosť vybrať si z rôznych škál prevedenia tohto produktu. Skrinky s umývadlom môžu byť voľne položené na podlahe, ale sú aj také, ktoré stoja na dvoch kovových nožičkách(kto chce štyri, môžu sa doobjednať). Veľmi zaujímavé sú napríklad závesné skrinky. Dvierka na skrinkách záležia tiež od vkusu kupujúceho.

Bývajú taktiež  mnohé zaujímavé typy, napr: obyčajné dvierka rozdelené na dve časti, ktoré sa otvárajú zo stredu, ďalej sú jedny celé dvierka, tie sa môžu otvárať z vrchu aj zo spodu, a veľmi sú obľúbené kombinované skrinky, to znamená, že sú v nich zabudované aj zásuvky. Sklenené dvierka na skrinke dodajú kúpeľni ten správny šmrnc.

Skrinky sú vyrobené z LDTD (laminovaná drevotrieska) alebo z drevodekoru a farebné zladenie je samozrejme na vás. Skrinky sa vyrábajú matné a lesklé, sú natreté lakom a práve ten robí skrinky odolnými voči vlhkosti.