Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Skrinky pod akvárium

Skrinky pod akvárium

Skrinky pod akvárium

Akvária s rybičkami alebo inými živočíchmi tvoria nejeden pekný doplnok v mnohých domácnostiach, kanceláriach, reštauráciach a iných obytných priestorov. Zbytočne však zavadzajú, tam kde by sme potrebovali mať hlavne priestor pre naše osobné veci alebo učebnice a zošity našich ratolestí.

Preto vám do oka padnú praktické skrinky s využitím presných rozmerov vášho akvária. Môžu byť rôzneho tvaru (trojuholník, kosoštvorec, obdĺžnik, …) rôznych rozmerov a materiálu. Akváriam s menším obsahom kľudne postačí aj drevená skrinka s drevenou konštrukciou a tie ktorých váha je podstatne  ťažšia by mali myslieť na kovovú konštrukciu. Skrinky pod akvárium sú tiež vyrábané aj z laminovaného materiálu a každý predajca vám isto ponúkne bohatý vzorkovník farieb. Podľa farby sa ponúkajú aj bočné lišty ku krytom na naše akvárium.

Skrinky pod akváriumVnútro skrinky môžu vyplniť ako police, tak aj zásuvky alebo kombinovane. Je to len na našej predstavivosti a fantázii. Skrinku pod akvárium je dobre umiestniť tak, aby nezavadzala a zároveň dodala miestnosti trošku zaujímavosti a krásy. Oplatí sa porozmýšľať aj na rohovou skrinkou – zaberie celkom málo miesta a perfekne vynikne.

Skrinky pod akvárium môžu, ale nemusia mať taký istý obvod aký ma aj akvárium. Na skrinke pod akvárium je zväčša doska do tvaru T, ale nemusíme sa brániť ani skrinkám, ktoré sú viditeľne kratšie a akvárium vyčnieva ako sklený hranol.

Nemusíte sa báť, že akvárium bude malé, alebo skrinka veľká, rozmery skrinky pod akvárium si môžete navrhnúť aj sami.