Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Sedačky Žilina

Sedačky Žilina

Sedačky Žilina

Pochádzate zo Žiliny či z jej okolia a nechce sa vám kvôli novým sedačkách či gaučom chodiť príliš ďaleko? Skúste si prečítať článok sedačky Žilina, ktorý sme pre vás pripravili a zistíte, že kvôli dobrým a kvalitným sedačkám už nikam cestovať nemusíte.

Množstvo ľudí  sedáva na sedačkách, gaučoch, sofa a posteliach od rôznych zahraničných výrobcov. Množstvo nábytku sa dováža no málo ľudí vie že pre kvalitný nábytok netreba chodiť  ďaleko. Jedným z výrobcov sedačiek na Slovensku, konkrétne v Žiline je napríklad štúdio spánku a pohodlia, fines as, a podobne.

Sedačky Žilina

Sedačky ŽilinaŠtúdio spánku a pohodlia vyrába najmä sedačky a postele a sortiment s tým úzko spätý ako matrace, kreslá, bytové doplnky a podobne. Sedacie súpravy od tohto žilinského výrobcu sú vyrábané z rôznych materiálov ako je syntetická koža prestige (s dvadsať ročnou životnosťou, ako certifikovaný slovenský výrobok),látkové prevedenie Bella luna (špeciálna látka s teflónovou úpravou, vysokoodolná voči oderom), pravá koža, exkluzívne talianske tkané látky a iné. Taktiež upravujú sedačky na mieru podľa želania zákazníka.

Spoločnosť Fines a.s.Žilina ponúka široký sortiment domácich ale aj zahraničných sedačiek a iného čalúneného a dreveného nábytku. Firma má vlastné vývojové štúdio, ktoré sa snaží do nových výrobkov presadzovať moderné a účelové požiadavky na nábytok, najmä s použitím nových látok a dezénov.

Fines taktiež poskytuje možnosť výroby nábytku na mieru, vyvíjajú nové materiály pre lepšiu odolnosť voči oderu alebo materiál s nešpinivou úpravou, ktorá odpudzuje tekutiny čím zaručí že čaj, káva alebo víno stečú a nezašpina.

Kvalita a sedačky Žilina

Nanešťastie ľudia zabúdajú že práve naše slovenské výrobky boli vždy najkvalitnejšie a dajú prednosť cene a nie kvalite. Nezabúdajte, že sedačku nebudete meniť každý mesiac či dva. Mala by vám vydržať dlhé roky! Preto skúste možno zainvestovať trošku viac a doplatiť za kvalitu, ktorú si zaslúžite.

Uvidíte, že sa vám do pár rokov vráti. Kvalitná Slovenská sedačka môže vydržať bez problémov desiatky rokov. Moja je živým príkladom. Áno stála viac ale jediné čo som za 11 rokov čo ju mám doma musel robiť bolo, že som ju nechal raz potiahnuť. Aj to len preto, že mi ju môj synovec poriadne oblial džúsom.

Kupujte a vyberajte múdro. Oplatí sa. Môžete mi veriť, že budete spokojný. Slovenský výrobcovia stále patria k svetovej špičke a na to nikdy nezabúdajte. Veríme, že sa vám bude dobre sedieť!Sedačky Žilina