Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Scholl obuv

Scholl obuv

Scholl obuv

Nielen odborníkom, náplňou práce ktorých je starostlivosť a naše nohy, ale aj milovníkom kvalitnej obuvi netreba predstavovať značku Scholl. Je to líder na trhu zaoberajúci sa skúmaním, návrhom dizajnu a výrobou veľmi kvalitnej zdravotníckej obuvi.

Jej zakladateľ Dr, Mathias Scholl dbal pri zrode tejto značky na správnu polohu chodidla pri s precíznosťou vyrobenej obuvi. Obuv Scholl dopĺňa každoročne svoj sortiment nielen o zdravotnícku obuv ale aj o obuv sezónne aktuálnu  a vždy dbajúc na bezchybnú  polohu chodidiel trendovú obuv.

Scholl obuvZnačka Scholl berie ohľad na všetky vrstvy zákazníkov. Pre dámy ponúka dreváky, sandále, plátené tenisky, lodičky doplnené o nenápadné gélové vložky rozkladajúce váhu tela na celé chodidlo, pre pánov žabky, otvorené ako aj členkové topánky pre deti rôzne sandále a papučky. Všetky tieto výrobky masírujú chodidlá čím stimulujú krvný obeh.

Scholl obuv umožňuje pri svojich modeloch správnu fixáciu nohy. Ideálne modelovaná stielka vypolohuje klenbu chodidla. V takto navrhnutej obuvi so správne určenou výškou podpätku je záruka, že naše nohy budú vždy v bezpečí.

Spoločnosť Scholl dodáva na trh aj prostriedky na popraskané päty. Je ta častý neduh nielen mužov ale v letnom období aj žien z dôvodu dehydratácie pokožky pri nosení sandálov. Krémy a peny určené k tomuto účelu obnovujú chodidlá, zmäkčujú a zvlhčujú stvrdnutú pokožku.

Určite sa svojím nohám odmeníme, ak navštívime predajňu zaoberajúcou sa predajom obuvi Scholl.