Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Scan Quilt paplóny

Scan Quilt paplóny

Scan Quilt paplóny

V zimných mesiacoch sa určite každý veľmi rád prikryje dobrým teplým paplónom. Pri pojme teplý si väčšina z vás predstaví hrubú prikrývku. V prípade škandinávskej firmy Scan Quilt zabudnite na ťažké a hrubé paplóny. Tieto paplóny sú ľahké a zároveň vás dokonale zohrejú.

Škandinávske SCAN quilt paplóny sú kvalitné, prešívané paplóny. Vyrábajú sa inovatívnou technológiou, ktorej podstata je vo vrstvení veľmi jemných a precízne spracovaných pavučín z kvalitného a veľmi odolného dutého polyesterového vlákna.

Scan Quilt paplónyPráve fakt, že vlákno je duté zabezpečuje výbornú izoláciu a udržiavanie tepla, pretože vzduch vo vnútri vlákna pôsobí ako izolácia a paplón je príjemne hrejivý a taktiež veľmi ľahký. Vlákno taktiež zlepšuje hrúbku paplónov, nie su také hrubé ako iné paplóny a napriek tomu plnia svoju funkciu dokonale. Paplóny sú vďaka kvalitnej povrchovej úprave taktiež príjemné na dotyk, mäkké a hebké.

Povrchový materiál Scan quilt paplónov tvorí kvalitná bavlna a výplň obsahuje 100% polyester, ktorý je tvorený zo zmesi 10 kanálových jemných dutých vlákien a priestorovo tvarovaných vlákien. Údržba týchto paplónov je veľmi jednoduchá a nenáročná. Paplóny môžete jednoducho vyprať v obyčajnej automatickej práčke pri teplote prania 60 °C na jemnom programe s použitím pracích prostriedkov na jemné prádlo. Sušenie v sušičke sa neodporúča.