Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Šaty v bazároch

Šaty v bazároch

Šaty v bazároch

V bazároch nájdete množstvo vecí, ktoré predávajú ľudia, lebo ich buď nepotrebujú, alebo už nevyhovujú ich požiadavkám. V bazári sa dajú nájsť aj šaty. Šaty na ples, domáce šaty, biznis šaty a mnoho ďalších.

Šaty v bazárochAle ako zistíte, že si kúpite dobrú veľkosť, dobrú kvalitu a že či to nebolo kupované na trhu za zlomok ceny? Najlepším riešením je osobný odber šiat a možnosť si tie šaty ešte pred kúpou vyskúšať, aby ste si bol istý, že je to presne Vaša veľkosť.

Je dobré si tiež vypýtať bloček, keď ho ešte predávajúci má, aby ste získali ešte väčšiu istotu, že naozaj bol kupovaný u značkového predajcu oblečenia.

Ak ale nemáte o osobný odber oblečenia záujem, tak by ste si mohli od predávajúceho vypýtať mieri, ktoré ponúka obchod, kde boli tie šaty kúpené po prvý krát. Väčšinou sú tieto miery dostupné ve shopoch obchodov. Aby ste zistili aj na diaľku, či je oblečenie originál alebo len čínska kopia, poproste predávajúceho o odfotenie visačky na šatách. Ak dodržíte tieto kroky, vyhnete sa zbytočným chybám a hádkam s predávajúcim a podobne.