Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Šaty na Silvestra

Šaty na Silvestra

Šaty na Silvestra

Udalosť, pravdepodobne jediná na ktorej sa nevyžaduje žiadna uniformita, bezchybnosť či noblesa, na ktorú sa môžeme čo sa týka vkusu absolútne odviazať je Silvestrovská veselica. Privítanie Nového roka patrí medzi odviazané a ničím viazané zábavy a tým si vyslúžila povesť najobľúbenejšej párty roka.

Šaty na SilvestraŠaty na Silvestra nepatria určite do skupiny noblesných samozrejme, ak sa nejedná o výnimočne usporiadanú oslavu vyžadujúcu určité pravidlá. Ale väčšinou sa takej formy oslavy Silvestra snažíme vyhnúť. Volíme radšej variantu kde ľudí , s ktorými trávime túto noc si vyberáme a sú to zväčša veľmi dobrý priatelia, ktorým rozumieme a oni rozumejú nám.

Určite tam nejde o bezchybnú vizáž ale o to, aby sme sa v šatách oblečených na Silvestra cítili maximálne pohodlne a privítanie Nového roka nám nebrzdila žiadna noblesa. Silvestrovská veselica vo väčšine prípadov nie nijako extra vopred pripravovaná je to spontánna oslava a často sa tam vyskytnú neočakávané udalosti, preto jediné čo je veľmi praktické na tejto oslave je ak sa to dá mať naporúdzi náhradné šaty, ktoré v prípade neočakávanej situácie máme naporúdzi.

Týka sa to najmä nežnejšej časti párty pre ich intenzívnejšie vyťaženie na tanečnom parkete. Takéto typy zábavy má pre túto charakteristik  každý vo veľkej obľube a ak je príležitosť sa jej zúčastniť alebo zorganizovať ju nikdy túto šancu nezavrhneme.