Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Šaty na párty

Šaty na párty

Šaty na párty

Leto je ako stvorené na spoločenské párty. Rozlišujeme viacero druhov spoločenských večierkov. Môže ísť o párty priateľov, rodinných príslušníkov, alebo aj o firemnú oslavu. Podľa príležitosti teda musíme zvoliť aj patričné šaty. Určite sa inak oblečiete na zábavu s priateľmi a inak na firemnú akciu.

Ako si vybrať tie správne šaty na párty? Nuž, v prvom rade si musíme uvedomiť o akú párty ide. Na firemnú párty je vhodné vybrať si šaty skôr elegantnejšieho strihu. Nemali by byť príliš vyzývavé, hoci môžete siahnuť aj po trocha extravagantnejších kúskoch než sú klasické spoločenské šaty. Moderné sú asymetrické šaty, ktoré zámerne odhaľujú nejakú časť tela, napríklad rameno, alebo nechajú vykúkať jednu nohu viac ako druhú. V prípade, že je vrchná časť šiat asymetrická je pravidlo aby spodná časť bola symetrická, alebo naopak. Celkový elegantný outfit podčiarkneme topánkami na vysokých opätkoch a jednoduchými šperkmi.

Šaty na pártyNáš výber šiat môže byť nekonečný ak sa chystáme na párty s priateľmi. V tomto prípade sa medze nejako obzvlášť nekladú. Vyberáme si také šaty, v ktorých sa cítime pohodlne. Ak máte rada extravaganciu, pokojne môžete siahnuť aj po vyzývavejších kúskoch. Obľúbené sú pestré výrazné farby, ale ani klasickou čiernou alebo bielou sa nedá nič pokaziť. Trendy sú stále aj kvetinové motívy, od malých až po veľké kvetinové vzory.

Samozrejme netreba zabudnúť ani na doplnky.  Štýlový opasok, náramok, náušnice či náhrdelník pekne doplní celkový výzor. Netreba to však preháňať, niekedy platí, menej je viac. V prípade, že sa párty bude konať  na slniečku v záhrade, alebo niekde na pláži, môžete siahnuť aj po klobúčiku.

Kokteilové šaty sú najvhodnejšou voľbou na akúkoľvek párty. Hoci sa k nim zväčšia nosia topánky na vysokom podpätku, nie je to zásada, môžete si dať aj balerínky alebo inú vhodnú obuv. Predajne a požičovne ponúkajú veľký výber týchto šiat.  Ich cena je pomerne prijateľná. Nepochybne, už každá žena má vo svojom šatníku aspoň jedny takéto šaty. A ak to tak náhodu nie je potom je dobré si ich zadovážiť.