Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Šaty na oslavu

Šaty na oslavu

Šaty na oslavu

Od kedy viete, že ste pozvaná na oslavu, neviete sa dočkať? Už stačí vybrať len perfektné šaty, aby ste sa mohli čo najlepšie zabávať. Oslava je príležitosť k odviazanosti, nevyžaduje si nohavice a škrobené košele, preto máte možnosť byť naozaj in a očariť akýmikoľvek šatami.

Aby ste zapôsobili vôbec nepotrebujete výstrih. Naozaj dobre vyzerajú asymetrické šaty. Jedno odhalené rameno, trochu voľnejšie bruško a vaša postava vynikne.

Šaty na oslavuVeľmi elegantné a decentné sú šaty s dlhým rukávom, ktoré aj s ministrihom nepôsobia provokatívne a určite ich môžete využiť aj na normálne nosenie.

Ešte stále sú v kurze šaty s flitrami, cvočkami alebo volánikmi, ak ich dokážete dokonale zladiť s vašimi krivkami, alebo zamaskovať vaše mierne nedokonalosti, oslavu si naozaj užijete.

Vrstvené šaty jemných farieb, alebo šaty so zdobeným dekoltom rafinovane uberú kilá navyše tým, ktoré chcú upútať svojimi prednosťami. A keď sme už pri farbách, oslava si vyžaduje veľký úsmev, šaty rôznych farieb a dobrú náladu. Výber je naozaj široký, preto sa nenechajte obmedziť čiernou a zlaďte topánky, doplnky a kadernícke kreácie podľa vašej nálady.

Nepísaným pravidlom je, že na oslave by mal vyniknúť hlavne oslávenec, ale všetci hostia sa musia čo najlepšie zabávať. Preto poslednou radou je vybrať si šaty na oslavu, v ktorých sa budete cítiť čo najpohodlnejšie, aby ste si užili slávnostný deň spolu s oslávencom.