Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Šaty na birmovku

Šaty na birmovku

Šaty na birmovku

Birmovka, takisto ako aj prvé sväté príjmanie patria do kresťanských záležitostí a tak je výber šiat na birmovku veľmi dôležitý. Ako u väčšiny sviatkom, stretávok a udalostí, aj pri birmovke majú chlapi menšiu starosť o to, ako sa oblečú. Väčšinou sa obliekajú do čiernych oblekov alebo bielych alebo len do ružových, bielych, čiernych alebo bledomodrých košieľ.

Šaty na birmovkuDievčatá majú s obliekaním väčší problém ako chalani. “Mám si obliecť krátke alebo dlhé šaty? Akú majú mať farbu ? Mám si zobrať obtiahnutejšie alebo radšej voľnejšie ?” toto je väčšina z otázok, ktoré si každé dievča určite pred obliekaním na birmovku, alebo aj na inú udalosť položí najmenej raz.

Šaty na birmovku nie sú nič iné, ako iba dobre vybrané a možno trocha zmenené spoločenské šaty. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, v rôznych farbách, s rôznymi motívmi a tak ďalej.

Cena šiat, ktoré by sa mohli použiť na birmovku sa pohybuje okolo 200 eur, ale to je na pár nosení pre normálneho “smrteľníka” veľmi veľa. Omnoho lepším riešením je si šaty požičať, či už od známeho alebo z požičovni šiat.