Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Saténové návliečky

Saténové návliečky

Saténové návliečky

Zhruba jednu tretinu svojho života strávime spaním, preto je veľmi dôležité aby sme sa cítili v posteli maximálne pohodlne. Pohodlie a luxus nám vždy dokonale zabezpečia saténové návliečky na vankúše a paplóny, ktoré sa medzi ľuďmi stávajú čoraz obľúbenejšími.

Vynikajú hlavne svojou prvotriednou kvalitou, jemnosťou, hebkosťou bavlneného saténu a hodvábnym leskom. Na dotyk sú tieto návliečky zo saténu veľmi príjemné. V noci vás nechladia ani neelektrizujú. Pre vynikajúce vlastnosti saténu sú tieto návliečky najobľúbenejšími a najpredávanejšími spomedzi všetkých na celom svete.

Saténové návliečkyTie kvalitnejšie a drahšie saténové návliečky sa vyrábajú z kvalitnej bavlnenej česanej priadze bez prímesí. Tie menej kvalitné a samozrejme lacnejšie nájdeme v obchodoch s rôznymi prímesami syntetických látok. Ak vám záleží predovšetkým na kvalite odporúčame vysoko kvalitné saténové návliečky, ktoré vyrába známa česká firma Matejovsky.

Saténové obliečky môžu kľudne poslúžiť aj ako vynikajúci svadobný dar. Určite potešia každú mladú a modernú rodinu. Saténové obliečky od tejto firmy sa vyznačujú ich prvotriednou kvalitou a sú známe po celom svete.

Saténové návliečky sa vyrábajú zväčša v pestrých farebných kombináciách so zaujímavými ba až gýčovými motívmi. Ale ako sa hovorí sto ludí sto chutí. Pri výbere je dobré dávať pozor predovšetkým na farbu návliečok, ktoré by mali jednoznačne ladiť k zariadeniu a doplnkom vo vašej spálni,či už k závesom, vankúšikom, alebo k prehozu.

Pri praní týchto saténových návliečok sa odporúča používať predovšetkým prostriedky na pranie jemného a farebného prádla. Taktiež sa odporúča obráitiť posteľnú bielizeň na ruby a prať s uzatvorenými uzávermi v automatickej práčke pri teplote 40 °C. Sušenie tejto bielizne v sušičke sa zo zásady neodporúča!