Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Samolepky na nechty

Samolepky na nechty

Samolepky na nechty

Máte nechty ako stvorené pre lakovanie, krášlenie, zdobenie, máte rady detaily? A skúsili ste už samolepky na nechty?

Samolepky na nechty sú veľmi peknou ozdobou alebo príjemným detailom, ktorý by nemal byť veľmi výrazný, ale zároveň upúta. Preto je dobrou radou ozdobiť si jeden, dva nechty samolepkou a pretrieť ich lakom. Vrstva laku by nemala byť veľmi jemná, aby sa samolepka počas dňa neodlepila. Teda voľte viac laku, ale nie príliš, aby bola samolepka viditeľná.

Samolepky na nechtyVodové nálepky, samolepiace nálepky na nechty alebo samolepky s kamienkami na francúzsku manikúru môžete kúpiť v obyčajných drogériách alebo cez internet v rôznych cenách. Ceny závisia od množstva samolepiek v jednom balení, kvality a veľkosti, ale dostanete samolepky na nechty od pár centov až po niekoľko eur.

Spomenuli sme veľkosť nálepky, lebo sa vyrábajú malé nálepky vo forme kvietkov, ornamentov, rybičiek, motýlikov, jednoducho skoro všetko nájdete na samolepkách. Ale existujú aj nálepky na celý necht. Sú to nálepky rôznych farieb, ktoré prispôsobíte svojmu nechtu. Majú rovnaký efekt ako lak na nechty a vydržíia až 7 dní. Takéto nálepky kúpite od 1 eura.

Dievčatá, milé dámy, pokiaľ obľubujete manikúru, staráte sa o každý detail svojej krásy, mali by ste vyskúšať samolepky na nechty. Určite sa stanú milou a nenáročnou ozdobou vašich nechtov.