Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Salamander okná

Salamander okná

Salamander okná

Výmena okien nie je lacnou a jednoduchou záležitosťou. Náš trh čo raz viac zaplavujú výrobky od našich severných susedov. Mnohokrát sú tieto ich výrobky lacné, ale nie kvalitné. Po určitom čase strácajú na svojej  bielej farbe a mechanizmus zatvárania a otvárania okna sa rozpadne alebo zasekáva. Uplatnenie záruky je zložité a tak neostáva nič iné, len siahnuť po kvalitných nemeckých výrobcoch, ale taktiež ani naši výrobcovia nie sú na zahodenie.

Pri výbere okna je najdôležitejší profil, ktorý je pri výrobe použitý. Špičkou medzi plastovými oknami a profilmi je nemecká firma Salamander Industrie Produkte GmbH a ich profil Salamander. Výrobou sa zoberajú takmer pol storočia a ich skúsenosti sú ocenené mnohými oceneniami a kladnými recenziami. Ich jedinečnosť a kvalita spočíva v bezkonkurenčnom vzhľade, ktorý sa vyznačuje hladkým povrchom a takou bielou farbou, ktorú nenájdete u žiadneho výrobcu.

Salamander oknáSalamander okná sa vyznačujú veľmi dobrou pevnosťou, ktorá je spôsobená kvalitnými PVC materiálmi vyvinutými spomínanou nemeckou firmou. Revolúciou bolo uvedenie na trh ich 5-komorového profilu, ktorý dodal oknu ešte väčšiu izoláciu tak od vonkajšej teploty ako aj od hluku prichádzajúceho okolitého prostredia.

Ak by nikto nechcel alebo nebol spokojný s bielym vyhotoveným tak aj v tomto smere nemecký výrobca myslel na zákazníka. V ponuke má mnoho farebných fólii a taktiež imitácií vzorov, ktoré si môžete vybrať. Na výber je nalisovanie fólie na jednu stranu alebo na obidve a to v rôznych kombináciách farieb a vzorov.

Naši výrobcovia taktiež siahajú po profile Salamander a okná vyrobené z tohto profilu dodávajú bytu, ale ja rodinným domom svoje čaro a bezkonkurenčnú kvalitu.