Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Šablóny na nechty

Šablóny na nechty

Šablóny na nechty

Ženské telo je dokonalý výtvor. Niet asi miesta, ktoré by muža pri stretnutí nezaujali. Záleží síce veľmi aj na ročnom období kedy takúto bytosť stretneme, ale skúsené oko presne vie čo je na žene podstatné. Medzi takéto oblasti pri blízkom kontakte patria určite ruky, ktorých vizitkou sú nechty.

Málo mužov si to asi v prvej chvíli uvedomuje ale až po čase príde nato aké dokážu byť neopísateľne príjemné. Je jasné, že ženy si dajú veľmi záležať aj ta tejto časti tela. Každodenná starostlivosť o ne len znásobí príjemný pocit pri ich dotyku. Aby tento nielen pocitový ale aj vizuálny efekt znásobili  dokážu si ich ozdobiť nielen vhodným šperkom ale dbajú hlavne o dokonalý tvar a farbu nechtov.

Šablóny na nechtyTáto časť prstov je veľmi dôležitá a vyžaduje si aj patričnú starostlivosť. Kvalita nechtov závisí nielen od manikúry, podstatný faktor pre ich zdravý vzhľad je výživa. Ich vzhľad často napovie nedostatok  napr. zinku či vápnika. Ich vzhľad si ženy dokážu upraviť na vysokej úrovni sami, vyžaduje to len prax. Niekedy muži možno neznalo kritizujú svoje partnerky pre ich častý „piling“, ale pilovanie nechtov je ďalšia pre ich zdravý rast dôležitá činnosť. Skracovanie nechtov strihaním nie ani odborníkmi odporúčaná činnosť pre napomáhanie ich lámaniu. Najideálnejšie pre celistvosť nechtov je ich podľa potreby opilovať. Túto činnosť si mnohí muži nevedia ani predstaviť ale je to najlepší spôsob ako svoje nechty skrátiť a nepoškodiť ich.

Jednou v súčasnosti najobľúbenejšou a hlavne módnou technikou úpravy nechtov je ich lakovanie pomocou šablón na nechty. Je to trocha náročnejšia úprava ale prináša potešenie z exkluzívneho vzhľadu . Špecializované predajne majú v ponuke široký výber týchto pomôcok na úpravu nechtov. Nie je teda žiadnou výnimočnosťou, ak vám partnerka povie, že si ide kúpiť šablóny na nechty a následne po niekedy až nekonečnom pobyte v kúpeľni vyjde s prekrásnymi rukami.

Pre muža môže byť len potešením, ak sa na takto ozdobených a dokonalých rukách bude vynímať jeho darovaný šperk.