Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ruské vlasy

Ruské vlasy

Ruské vlasy

Ktoré dievča, žena či dáma netúži po krásnej dlhej hrive s ktorou sa môže predviesť v akejkoľvek spoločnosti a ohúriť prítomných náhlou až neuveriteľne dokonalou zmenou imidžu. Nastáva tu problém, ak ňou ale nedisponuje.

Problém veľmi efektívne vyrieši metóda umelého predlženia pôvodných vlasov tzv. ruské vlasy. Existuje množstvo firiem, ktoré sa zaoberajú výrobou príčeskov z prírodných vlasov. Na trh dodávajú príčesky nielen v podobe klasických copov ale rôznych tvarov a farieb.

Ruské vlasyKadernícke salóny, zaoberajúce sa týmto druhom úpravy účesov dokážu z krátkovlasých zákazníčok vyčarovať priam rozprávkové dlhovlásky. Táto úprava nepatrí síce k lacným investíciám do svojej vizáže, ale výsledný efekt je perfektný.

Túto službu využívajú najmä ženy pohybujúce sa v šoubiznise, modelingu, ale aj pri rôznych súkromných spoločenských akciách ako sú svadby kde sa často takto upravujú nevesty, promócie, plesy a rôzne reprezentačné akcie.

Ruské vlasy sú vlastne príčesky, vyrábane z pravých vlasov, často pochádzajúcich z Ruska alebo Ukrajiny, ktoré sú považované za najkvalitnejšie aké sa vyskytujú na trhu. Po ich aplikácii v profesionálnom salóne je takto upravená žena na nerozoznanie od pravej dlhovlásky a často s prirodzenejším vizuálnym efektom.

Ruské vlasy sú preto ideálny darček muža pre svoju nežnejšiu polovičku, ktorý určite poteší nielen obdarovanú ale aj darcu, že z jeho partnerky sa v krátkej dobe stala neodolateľná dlhovláska.