Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Rozkladacie kreslá

Rozkladacie kreslá

Rozkladacie kreslá

Želali ste si niekedy, aby sa vaše obľúbené kreslo magicky premenilo na posteľ pri pozeraní televízie či čítaní vašej obľúbenej knižky? Kameneli vám nohy už len pri predstave, že musíte prejsť všetky tie schody, aby ste sa dostali do vytúženej postele?

Kúzla a čary nepatria iba rozprávkam. Preneste sa do reálneho sveta a zažite kúzelnú premenu bez Arabelinho prsteňa. Zaobstarajte si rozkladacie kreslo. Budete sa cítiť ako kráľ či kráľovná v pohodlí svojho obľúbeného kresla.

Prečo je ako z rozprávky?

Určite sa pýtate, aké výhody v sebe skrývajú? Mnohé z ponúkaných kresiel sú navrhnuté na kolieskach, aby bola umožnená ľahká manipulácia pri upratovaní či usporiadaní nábytku.

Rozkladacie kresláĎalšou poprednou vlastnosťou a tou najdôležitejšou je, že kreslo môžete kedykoľvek premeniť na posteľ a vytvoriť tak pohodlný priestor na relaxovanie či oddych. Na svoje si prídu aj milovníci hier. Rozložené kreslo sa stane ideálnym pri hraní na herných konzolách. Ak sa vám zdá, že vaše kreslo vyšlo z módy nemodernou farbou či zošúchaným materiálom, na trhu sa vyskytuje možnosť zakúpenia poťahov rôznych farieb a materiálov pre rýchlu a pohodlnú zmenu a oživenie podľa vašich požiadavok. Nebojte sa experimentovať, dnešný svet ponúka kombinácie sýtych farieb a moderných vzorov.

Ako ich uržiavať, aby z nich naďalej dýchala kvalita a originalita?

Možno uvažujete, že si jedno nakoniec kúpite, no bojíte sa o jeho údržbu. Ponúkame zopár návrhov ako dosiahnuť stále dokonalý vzhľad.

  • Ak je vaše kreslo stavané na báze vytiahnutia matraca, môžete ho oprať. Perte ho však samostatne v práčke na 60° C, aby nestratilo svoju pružnosť a udržalo si stálu sýtosť farieb.
  • Nikdy sa nepokúšajte chemicky bieliť rozkladacie kreslo, povrch by sa mohol poškodiť a vytvorili by sa nežiaduce škvrny, ktoré by ste potom ťažko odstránili.
  • Sušte ho jednoducho a prirodzene, buď vonku na vzduchu alebo v miestnosti s ideálnou teplotou 18-20° C.
  • Nikdy nežehlite kreslo. Mohli by ste prepáliť povrch a poškodiť jeho vnútornú štruktúru.

Materiál

Sedieť na jednom z týchto obrích pohodlných stoličiek vám navodí pocit ako by ste sedeli na obláčiku. Všetky časti kresla vytvorené z mäkkej peny odpovedajú pozitívne na krivky vašeho tela a nevytvárajú tak nepríjemné tlaky na jeho časti. Už nikdy vás nebude trápiť stuhnutá šija či ubolený chrbát. Pridajte malý vankúšik a máte najpohodlnejšie kreslo na svete – a jediné, ktoré vás privedie priamo do postele! Už pri prvom použití sa nebudete vedieť odtrhnúť od vášho nového spoločníka. Budete prekvapení z jeho jednoduchosti a funkčnosti. Originálny nápad dnešnej doby na uľahčenie vášho života. Nebojte sa využit túto skvelú ponuku!

Cena

Tvarovo, farbou, veľkostou, materiálom a kvalitou sa všetky kreslá od seba odlišujú. To isté platí aj pri cennovom ohodnotenní kresla. Rôzne ceny nájdete na internetových stránkach či priamo u predajcov.