Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Roldor skrine

Roldor skrine

Roldor skrine

V každom dome alebo byte je potrený odkladací priestor na rôzne veci. Veľkosť a priestrannosť zohrávajú najdôležitejšiu  úlohu. Ak chceme docieliť dobre situovaný odkladací priestor mali by sme siahnuť po vstavaných skriniach. Tie sú pri precíznom projektovaní ako keby neviditeľné.

Revolúciu v tomto smere priniesli skrine Roldor. Postupom času sa synonymom posuvných dverí a vstavaných skríň stali práve Roldor skrine. Revolúcia spočívala v tom, že ich posuvný mechanizmus nebol dovtedy známy a skrine tohto typu si obľúbilo mnoho zákazníkov.

Roldor skrineHlavne to boli tí, ktorým sa vyriešila situácia s odkladacími priestormi a skriňami v menších bytoch, ale aj nie celkom dobre situovaných domoch.

Rok, čo rok sa Roldor skrine vyvíjali a vždy prinášali niečo nové. Raz to bola povrchová úprava posuvných dverí, inokedy zase zdokonalený posuvný mechanizmus.  V dnešnej dobe sú Roldor skrine jednotkou na našom trhu s týmto typom nábytku.

Najväčšie využitie dosiahli v odkladacích priestoroch a hlavne v šatníkových priestoroch. Keďže každý z nás má doma mnoho šatstva a oblečenia, tak je potrebné ho aj niekde skladovať. Najlepším riešením sú Roldor skrine, ktoré šetria miesto a vytvoria dokonalé spojenie po stránke kvality a kvantity.

Systém Roldor sa zaoberá aj deliacimi stenami. Tie sa dajú postaviť takmer všade. Nemusíme už používať zastaralý sadrokartón, ale máme k dispozícii modernejšiu variantu. Pri výbere môžeme siahnuť po klasických syntetických materiáloch alebo taktiež Roldor poskytuje aj výrobu z prírodných materiálov a to dreva. Rôzne odtiene drevín dokážu vytvoriť atmosféru akú si len dokážeme predstaviť.