Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Rohové kuchynské linky

Rohové kuchynské linky

Rohové kuchynské linky

Kuchyňa je jednou z najdôležitejších izieb v dome. V tejto izbe sa často krát nielen na varí a je ale mnoho ľudí v nej trávi čas.

Každá domáca pani sníva o veľkej priestrannej kuchyni s veľkým množdtvo odkladacieho priestoru a veľkou pracovnou doskou. Avšak nie každý si môže vytvoriť kuchyňu podľa seba. V domoch s tým problém nie je – kuchyňa sa naprojektuje podľa vlastnej mienky, avšak v bytovkách je už všetko spravené a nič sa nemôže meniť.

Pri malých miestnostiach je teda potrebné čo najlepšie porozmýšľať nad rozložením kuchyne. Môže sa spraviť obyčajná kuchynská linka – na jednu stenu, avšak potom v mieste kde je roh ostane nevyužitý priestor, Lepším riešením tohto problému je využitie rohovej kuchynskej linky.

Rohové kuchynské linkyPoužitím tejto linky získame v rohu veľkú pracovnú dosku, okrem toho použijeme aj rohové skrinky. Na druhú stenu (za roh) môžeme umiestniť napríklad vstavanú chladničku, alebo sporák. Toto by sme pri obyčajnej linke zrealizovať nemohli, nakoľko by nebol prístup k dolným, poprípade aj horným skrinkám. Ostali by zbytočne nevyužité.

Rohovú kuchynskú linku je možné bez problémov kúpiť v každom obchode s linkami, ale lepšie je dať si zhotoviť linku na mieru. Linku na mieru mne osobne pasuje viac, pretože je možné vuyžiť všetok priestor podľa našich predstáv.